2737
2739
عنوان

واقعا متاسفم

379 بازدید | 36 پست

واقعا متاسفم تو تاپیک قبلم کلی تایپ کردم سوال داشت مربوط  به بارداری هیچ کس نیومد حالا کافی بود مادر سوهر و خواهر شوهر و جاری باشه همه میومدن حالا خوبه سایت بارداریه 

حتما نمیدونستن ک جواب ندادن 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

عزیزم مطمئن باش کسی اطلاع داشته باشه میگه

مثلا من تا الان باردار نشدم که اطلاعی داشته باشم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهر شوهر و مادرشوهر رو همه متاهل ها دارن 

ولی اطلاعات بارداری رو خب فقط کسایی ک موضوع مورد نظر شمارو تجربه کرده باشن دارن ک ممکنه تعدادشون کم باشه و موقعی شما تاپیک زدین آنلاین نبوده باشن و ندیده باشن تاپیک شمارو❤

2738

من دیدم ولی نمیدونم خب😐

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐
عزیزم مطمئن باش کسی اطلاع داشته باشه میگه مثلا من تا الان باردار نشدم که اطلاعی داشته باشم

اکثر خانم های اینجا باردارن و یا اقدام عزیرم با همه منظورم نیست 

اکثر خانم های اینجا باردارن و یا اقدام عزیرم با همه منظورم نیست 

سوالت رو تو کلینیک بپرسی بهتر جواب میدن🙏

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
بله ولی نفهمیدم سوالت چیه،بپرس واضح اگر بلد بودم کمک میکنم

عزبرم گعتم که امپول پروژسترون زدم ده روزه ولی پریود نشدم بعدم هنوز  حالت تهوع و درد سینه و سفت شدن نوک سینه و سرگیحه هم دارم امکانش هست بار دار باشم یا این علایم به خاطر چیه ؟

2706