2733
2739
عنوان

دختر خاله شوهرم

511 بازدید | 30 پست

بچه ها دختر خاله شوهرم اسمش بهار بود. فقط پنج سالش بود. یه دختر مو قرمز خوشگل. عین آن شرلی بود موهاش. 

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😴😴😴😴😴🙄

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

بچه ها تا اسی میچکونه یه سوال دارم فقط نخندینا

چجوری امضا بذارم🤭

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2740

یک ساعت پیش فوت کرد. هنوز نمیدونم چی شده. نمیتونم برم چون بچه کوچیک دارم. شوهرم رفته خونشون. برا آرامش دل مادرش دعا کنید 

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
یک ساعت پیش فوت کرد. هنوز نمیدونم چی شده. نمیتونم برم چون بچه کوچیک دارم. شوهرم رفته خونشون. برا آرا ...

اخی خدا به مادرش صبر بده

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…