2733
2734

میشه لطفا شمام برام سوره نصر بخونید واسه حاجت رواییم؟  خیلی نیاز دارم زیاد وقتتونو نمیگیره منم درعوض واستون صلوات میفرستم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوندم

ممنونم التماس دعا دارم خییییلی 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2738
منودعا کنید

انشاءالله به حق علی حاجت روا شید همگی 

خوندم عزیز التماس دعا

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

خوندم 

اگ ميشه توي اين شب عزيز براي يكي از عزيزان من هم دعا كنيد به دعا هاتون نيازمند صلوات بفرستيد لطفا
هركسي دعا كرد لايك كنه

حوا به آدم گفت :دوستم دارى؟ آدم گفت :  مگه خبر مرگم چاره ديگه اي دارم ؟  و اينگونه بود كه عشق آغاز شد      
خوندم دعام کن

امیدوارم به حاجت قلبیتون برسید 

2706