2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ماما هستم نه چه مشکلی هیچ مشکلی نیست.

سلام بیتا جان من از عفونت اخه مردم.هیچی جوب نمبده.pcoهم دارمخستم بخدا.هرکاری گفتن کردم نشد.رعایت میکنم بهداشتمو لباس زیر نمپوشم دامن مپوشم.نمدونم با پارچه خشک میکنم صابون و کوفتی نمیزنم.اما ول کنم نیس این عفونت.دکتر هم گف یا مواد غذاییت اشتباس یا سیستم ایمنیت ضعیفه.توروخدا کسی تجربه ای چیزی داره بگه.یعنی عفونت میگما.چن ماهه همش پشت سرهم دکتر میرم اما هیچی.چن روز خوبه بعد همان

اخ فدات شم خوب شد پس . خیلی نگران شدم . فولیک اسیدم دارم مصرف میکنم . 

عالیه تاز یه فرضیه هست میگن احتمال دوقلو زایی دار

وای من حتی یدونه هم نمیتونم بخورم چطور۳سال خوردی

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
2742
2740
من نامزدم.زیاد هم ر نداریم.اما ی بار دکتر نوشت خورد.اما قبلش ٧ماه باهم ر نداشتیم

ببین تو لگن اب و جوش شیرین بشین بعد اگه امکانش هست میتونی عسل طبیعی مطمین باش عسلش تزریق کن من هفت روز هم عسل تزریق کردم ولی عسلی بود که مطمین بودم خیلی خوب بود

ببین تو لگن اب و جوش شیرین بشین بعد اگه امکانش هست میتونی عسل طبیعی مطمین باش عسلش تزریق کن من هفت ر ...

عسل طبیعی مگه پیدا میشه اخه.قبلا یکی گف سیر.اما نمدونم سیرو میذاری تو مشکل پیش نیاد؟

اضافه وزن قبلا داشتم.الان فک نکنم.فقط چاقی شکمی دارم.یعنی بخوام چاق بشم شکم و پهلوهام زودتر از من بز ...

رژیمت حتما چیزای شیرین توشه.قندتو چک کن

اخه کسی که دیابت دار مستعد عفونت

ولی کلا بعضی از زنها عفونت پذیرن با کوچکترین تعییر زود عفونت میگیرن

توی خونه لباس ازاد بپوش

اگ ترشحاتت کمن لباس زیر نپوش

هر روز با شامپو بچه خودتو بشور

ولی عامل اصلی عفونت شلدار های جذب و جین و مخصوصا شورت گیاهیه

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
2706