2733
2739
عنوان

تاپیک فهمیدن خیانت با لیست خرید

207 بازدید | 15 پست

بچه ها یه خانوم تو یه تاپیک بود اسمش یلدا،از روی یه لیست خرید فهمیده بود شوهرش خیانت کرده،کسی ایدیشو نداره؟تو فکرمه همش که چی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی چه جور ؟ چه بعضیا تیز و زرنگن . من یا زیادی پخمه ام یا اثرات اعتماد هست . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
هیچی شوهرش گف دوس دختر سابقم مریض احوال منم خریداشو میکنم😑

چه توضیح قانع کننده ایی داده بود😬

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2738

هیچی شوهرش اومده بهش گفته دوست دختر سابقش بوده که دختره بخاطرش خودکشی کرده وضعشون خوب نبوده گاهی میرفته واسشون چیز میز میگرفته میبرده و هیچ رابطه ای هم باهم ندارن فقط کمکشون میکرده😐😒

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
هیچی شوهرش گف دوس دختر سابقم مریض احوال منم خریداشو میکنم😑

اره اونجا رو خوندم ولی باور نکرده بود به باباش گفته بود،باباشم انگار رفت دید اونارو،ولی بازم باورش نشد قراربود شوهرش بیاد همه چیو براش توضیح بده که دیگ وقتی من رسیدم تعطیل شده بود

اخه تاپیکش تعطیل شد،من تا اونجا بودم که قرارشد شوهرش بیاد توضیح بده🤔

اره همه چیوبهش گفته بود.بعددوباره تاپیک زده بود که اعصابش خورده که شوهرش همه چیوبهش گفته.ونسبت بهش سردشده

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
یعنی چه جور ؟ چه بعضیا تیز و زرنگن . من یا زیادی پخمه ام یا اثرات اعتماد هست . 

اصن ادم یه چیزایی اینجا میبینه ناخوداگاه بدبین میشه و حواسشو بیشتر جم میکنه منم که خوندم گفتم نکنه من خیلی ساده ام

اره اونجا رو خوندم ولی باور نکرده بود به باباش گفته بود،باباشم انگار رفت دید اونارو،ولی بازم باورش ن ...

من ایناشو نخوندم😅

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡