2733
2739
اصلا عالیه.من رمان عالی زیاد مد نظرم هست اما این خیلی در درونم تاثیر گذاشت خیلی زیاد.

منم همین حسو بهش دارم. چندبار خوندمش. 

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه باز هم معرفی کنی عزیزم ؟؟؟

سمفونی مردگان عباس معروفی هم از نظر تاثیرگذاری فوق العادست اما اگه رمان و داستان دوست داری و طولانی بودنش اذیتت نمیکنه ابله داستایوسکی و کارامازوفش عالیه!

2738
کتاب خوب زیاد خوندم.ولی مثلا بخوام گلچسن کنم درحال حاضر  کیمیاگر .بریدا.نامه به کودکی که هرگز ...

بین این ها کوری از همه بهتره به نظرم

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
سمفونی مردگان عباس معروفی هم از نظر تاثیرگذاری فوق العادست اما اگه رمان و داستان دوست داری و طولانی ...

منم میخواستم سمفونی مردگان رو بگم. هم سلیقه‌ایم

2706