2733
2739
عنوان

سرطان ریه

17710 بازدید | 37 پست

سلام،بچه ها پدر من ۲۵ ساله سیگاریه چند ماه سرفه های بد میکرد تا اینکه دو سه روز پیش یک طرف گردنش ورم کرد دکتر براش عکس و ازمایش نوشت عفونت خیلی زیاد داشت و یک چیزی هم تو عکسش مشخص بود،دکتر گفت این چیزی که تو عکسه عفونته،ولی یکی از بستگانم که دانشجوی پزشکیه یه عکس شک کرد و فرستاد برا استادش اونم مشکوک شده به تومور و سرطان و گفت سی تی اسکن بشن،الان چند روزه که نه خواب دارم نه خوراک نمیدونم چکار کنم دارم از ناراحتی دق میکنم اگر کسی در بستگانش تجربه ای از عفونت یا سرطان ریه داره کمکم کنه 

خدایاتمام خاطرات بدم اومدجلوی چشمم😢😭انشالاه که چیزی نیس،انشالاه که یه عفونت نعمولی باشه

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله سرطان ریه لعنتی

عزیزمو از پا انداخت

با کمر درد رفت دکتر با تشخیص سرطان ریه برگشت

دکتر گفت شش ماه وقت داره 

سه دوره شیمی درمانی شده اما دیگه ادامه نداد بخاطر کرونا

امان از این روزای تلخ 

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...
2728
2738
بی حالی سرفه شدید همراه با خلت کنار پهلوش هم یه غده تشکیل شده بود

همون موقع که عکس گرفت فوری تومور مشخص بود؟عفونت تو ازمایشش نبود؟پدر من الان دوروزه دارو مصرف میکنه سرفه هاش کامل قطع شده ،اگر سرطان باشه ممکنه به این زچدی سرفه هاش قطع بشه؟

چطور متوجه سرطان شدن خیلی پیشرفت کرده بچد که درمان نشد؟

عزیزم یه چندوقتی بود سرفه میکرد وداخل بزاقش خون بود،بردیمش دکتر،فردای سیزده بدربستریش کردن،حین بستری ازش آزمایش وسی تی اسکن گرفتن متاسفانه مشخص شدسرطان ریه داره😔دکتربه خانواده ام گفته بودنهایت سه ماه زنده است😞شیمی درمانیش نکردن چون سنش بالابودوخب سرطان پیشرفت کرده بود،فقط داروهایی بهش دادن که دردشوکمترکنه،پارسال همین روزابود،رفتم دیدنش گفت نگاه کن یه طرف گردنم متورم شده ودردمیکنه😢الهی بمیرم برای دردکشیدناش😭😔متاسفانه ده تیربعدیه دوره درد شدیدفوت کرد😢میبردیمش بیرون دادمیزدمیگفت توروخدا دست نزنین بهم دستم دردمیکنه😢الهی بمیرم همین دیشب دوساعت بیادش گریه کردم😢

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
2706