2733
2734
عنوان

عادت های عجیب غذایی که دور و برتون دیدین چی بوده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به جای آب شیر میخورم با غذام حتی اگر ماهی هم باشه شیر میخورم 😁البته آب هم میخورم ولی تشنم میشه فقط شیر حتی قبل از اذان سحر 

اگر شیر تو خونمون نباشه انگار دیگه هیچیییی نداریم 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728
بیخیال بابا   حلیم  با نمک؟!  حلیم با نمک؟!  حلللللییییییم  با نمک؟ ...

مشهد این مدلین شله هم دارن شبیه حلیمه تقریبا

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
مشهد این مدلین شله هم دارن شبیه حلیمه تقریبا

بله ما اکثرا حلیم رو با نمک می خوریم

شله رو هم با قیمه فراووون ینی همین الان دعوتتون میکنم تاسوعا عاشورا شهادت امام رضا بیاین مشهد شله بخورین دیگ تو شهادتا هیچ نذری دیگ نمیخورین

2738
یه جایی نزدیک مشهد شنیدم حلیم با خورش قیمه میخورن!!!!

حلیم نه 

اون شله مشهدیه با قیمه 

نمیدونی چقد خوشمزس 

تموم ماه رمضون من فقد افطارشُله خوردم عالیه😍😍😍😍😍

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
بله ما اکثرا حلیم رو با نمک می خوریم شله رو هم با قیمه فراووون ینی همین الان دعوتتون میکنم تاسوعا ع ...

من ساکن مشهدم گلم ولی خیلی وقته نخوردم دلم لک زده برا شله 😍

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
من ساکن مشهدم گلم ولی خیلی وقته نخوردم دلم لک زده برا شله 😍

وااااقعا چقدر عالی

من مشهدی هم ولی دوساله ساکن شهر دیگ م

ایشالا شرایط مهیا بشه ما هم زودتر برگردیم مشهد پیش خانواده هامون

اما حالا ک دلت شله میخواد ی جا بهت معرفی میکنم پیک هم داره هر جمعه شله داره محشررررر

رستوران مرادی بلواروکیل آباد ابتدای هفت تیر

بگیر حالشو ببر

چطوری میتونید گوشت نخورید؟من واقعا گوشت خوارم😢

نمیدونی چقدر از طعم و بوی گوشت بدم میاد امکان نداره ک با برنجم گوشت بخورم

چه مرغ چه گوشت قرمز و غیره... 

بچگیام خیلی میخوردم الان برعکس شدم😑گیاه خوار شدم 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2706