2733
2734
عنوان

چرا تاپیکم نیومدین واقعا سوال مهمی بود برام

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 37 پست
این سوال رو بهتر از همه خودتون میتونید جواب بدین ببینید اعتماد به نفستون کجا از بین رفته و به کمک مت ...

اره اعتماد به نفسم تا حدی از بین رفته که هر کاری انجام میدم تو دلم خودخوری میکنم احساس میکنم روش اشتباه دارم انجام میدم شاید شنیدنش واستون مسخره و غیر قابل باور باشه مثلا دارم ظرف میشورم همزمان در حال شستن فکرم درگیر اینه که کاشکی الان جارو میکردم یا مثلا ناهارمو میپختم یا وقتی دارم با بچه هام بازی میکنم دلم جای دیگست مثلا میگم کاشکی الان فلان کارو میکردم الان وقت بازی با بچه هاست ؟در صورتی که کار مهمی هم نداشته باشم من فکر میکنم از لحاظ روحی خیلی داغونم این حرفمو تا حالا به هیچکسی نگفتم حتی شوهرم و اولین بار اینجا به زبون اوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزن خدا کنه مشکلم حل بشه این روحیاتم زره زره داره به خودم و همسرم و اینده بچه هام اسیب میزنه

ان شاالله عزیزم، اگه نتونستی عضو بشی بهم بگو یا نهایتا شمارت رو بده لینک رو از طریق ایتاء برات میفرستم 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2742
 اره اعتماد به نفسم تا حدی از بین رفته که هر کاری انجام میدم تو دلم خودخوری میکنم احساس میکنم ر ...

عزیزم خیلی مشکل بزرگی نیست حالا. ولی برای این که کیفیت بهتری از زندگیتون رو داشته باشید خوبه اعتماد به نفستون تقویت بشه نه که نداشته باشید چون اگر این طوری بود حتی همینجا هم توان جواب دادن و تاپیک زدن نداشتید ولی بهتره تقویت بشه. ببینید یه مشاور خوب نزدیکتون پیدا میشه برید باهاتوپ کار بشه پرش افکارتوپ هم شاید از استرس زیاد باشه ولی نگران نباشید بیشترمون این مسایل رو داریم بعضیا کم بعضیا بیشتر مهم اینه تشخیص دادی خودت کن یه مساله ای درست کار نمیکنه و این عالیه حتما کمک حرفه ای بگیرید

بالاخره یه چیزی میشه... 

وقتی ازدواج کردم خانواده همسرم کلا میخاستن منو تغییر بدن البته با نیت خوب و روش غلط  در صورتی که مشکل رفتاری نداشتم و دوران مجردیم همه شیفته رفتارم بودن و و زره زره اینو قبول کردم که رفتارم در هر زمینه ای خانه داری همسر داری و اشپزی و ... ایراد داره و خود اصلی مو فراموش کردم و روحیه ام خراب شد متاسفانه و داغون داغونم تا حدی که اگه یه بچه کوچیک از کارم ایراد بگیره هول میشم و قبول میکنم حرفشو  

2740