2737
2739
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430582 بازدید | 1209 پست
لیلا بانو با کمال احترام با نظرت صد درصد مخالفم هم کیفیت غذ اش بده هم خیلی گرون

میتونم بپرسم کی رفتین ؟من خودم پارسال رفتم

این حرف من تنها نیست صفحات قبل رو بخونی بچه های دیگه هم همین نظر رو دارن

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیلا بانو با کمال احترام با نظرت صد درصد مخالفم هم کیفیت غذ اش بده هم خیلی گرون

میتونم بپرسم کی رفتین ؟من خودم پارسال رفتم

این حرف من تنها نیست صفحات قبل رو بخونی بچه های دیگه هم همین نظر رو دارن

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
سلام.من اینجا تعریف رستوران کوکو رو شنیده بودم ، تصمیم گرفتم شوهری رو ببرم.
اول که وارد شدیم توقع فضای به اون کوچیکی رو نداشتم ولی از دکوراسیون اش خوشم اومد.
میزی که به ما داد( گرد) اصلا راحت نبود.هم اش هم در باز می موند باد می زد به من که واقعا اذیت شدم.
غذا هم مونالیزا( اگه اسمش رو درست نوشته باشم) با برگر پرسی گرفتیم و سیب زمینی تنوری و نوشابه و مائ الشعیر که شد 26000 تومان.
برگر پرسی اش که اصلا جالب نبود ولی مونالیزاش خوب بود.
در کل با تعریف هایی که اینجا شنیده بودم، یه توقع دیگه ای داشتم ولی در کل بد نبود.
2731
سپیدک جان
من قریشی رو نخوردم ولی فارسی رو چون خونمون نزدیکشه زیاد سفارش میدادیم هم برای مهمونی هم برای خودمون اما الان چند وقته غذاهاش عطر و طعم قبل رو نداره (به نظر من)
رستوران شانلی/مرزداران

دیشب همراه شوهری به رستوران شانلی رفتیم.این رستوران سالاد بار همراه سوپ و دسر داشت.
که ما دو بشقاب سالاد بر داشتیم شد 12000 تومان.یعنی بشقابی 6000 تومان که به نظر من با توجه به کیفیت و تنوع اش اصلا نمی ارزید.
غذا هم جوجه ماستی و غذای اسپانیایی سفارش دادیم .
در کل محل و رفتار کار کناش بد نبود ولی من غذاش رو دوست نداشتم.
غذا هایی که گفتم+ دو بشقاب سالاد+1 نوشابه+1 دلستر شد حدود 50000 تومان که به نظر من با توجه به غذاش زیاد بود.
در کل زیاد راضی نبودم.
بخشا جون پس تو هم به درد من دچار شدی...منم رفتم و وقتی اومدم بیرون کلی بهشون ایراد غذاشو رو گوشظد کردم.به نظر منم قیمتی که بابت خوردن غذا در اون رستوران میپردازه آدم اصلا به کیفیت غذاش نمی ارزه.غذاش در حد معمولیه و چیز آنچنانی نیست که بگی خوب غذاش می ارزید.
خدا رو شکر بالاخره یکی درک کرد نظر من راجع به ژوانی چی بود.حیف پول که آدم بره اونجا بده
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2740
عشق سبز عزیز نظرت رو راجع به شانلی خوندم ، به نظرم حق داشتی منم راضی نبودم. به خصوص که هفته پیش رفتم

بوفه نایب وزرا:

این رستوران دارای پارکینگه بنابراین لازم نیست توی اون خیابان شلوغ دنبال جا پارک بگری. رفتار پرسونل اش خیلی خوب و حرفه ای بود که واقعا راضی بودم.
سالاد بارش چیز خاصی نداشت.6-7 نوع سالاد خیلی خیلی معمولی با یک نوع ترشی و یک نوع زیتون.در مقابل بوفه سالاد اردک ابی حرفی برای گفتن نداشت به خصوص که گوچه ،خیار،زیتون و ترشی و ...رو تو ظرف یخ ریخته بودن که برای یه رستوران ای مثل اونجا عجیب بود.
موزیک زنده هم داشت:پیانو که جالب بود
دو نوع سوپ:جو و تره فرنگی که خوب بود
غذای اصلی: بیف استرگانف، لازانیا، خوراک زبون، باقالی پلو با ماهیچه، خورشت فسنجون و الو اسفناج، کباب یونانی ،جوجه کباب،کباب کوبیده،میگو،ماهی قزل الا و ....
که به نظرم غذاش واقعا عالی و با کیفیت و خوشمزه بود. و اصلا با غذای اردک ابی قابل قیاس نیست( نایب خیلی بهتره)
دسر هم که ژله و کارامل،پودینگ و کیک و هندوانه و ...
اخر سر هم ما چای سفارش دادیم که چسبید.و نوشیدنی هم نوشابه و دلستر و....
نفری هم 29000 تومان گرفت یعنی دو نفری 58000 تومان دادیم.
در به نظرم نسبت به کیفیت و نوع غذاش می ارزید و ما خیلی راضی بودیم.

8000 تومان از شانلی بیشتر دادیم ولی این کجا و اون کجا.
بچه ها چند وقت پیش رفته بودیم پیاده روی پارک ملت که پسرم هوس پیتزا کرد

رو به روی پارک هم یه آقا تبلیغ شیلا میکرد ،خلاصه ما رفتیم تو و میزها ی بزرگتر جا نبود

چون کلا بزرگ نیست ،همینطور که منتظر بودیم و منو هم دستمون یکی از میزا خالی شد و پیشخدمت اومد که پاک

کنه فقط دستمالی که دستش بود باید میدید صورتی بود ولی به رنگ سیاه در اومده بود .......

بعد رفت آشپزخونه که صاحب کارش صداش کرد سطل توالت رو تمیز کن با همون دستها تمیز کرد و دست تو سطل کرد

دستشو نشست دوباره رفت آشپزخونه با همون دستها غذا برد روی میز مشتری ............

این صحنه رو که دیدیم دوپا داشتیم دوتا هم قرض کردیم و در رفتیم

واقعا افتضاح بود ،من نمیدونم چطور بعضی ها روشو میشه اینجوری سرویس بدن به مردم

این بود تجربه من از شیلا

یه تجربه دیگم هم از شهر غذ ا اول میرداماد مجتمع پایتخت

برا نهار من و شوهرم رفته بودم ،صفی که برای انتخاب غذا و پیش غذ ا خیلی شلو غ و جاش خیلی تنگ و چسبون بود

ما چلو کباب سفارش دادیم که کبا بش دا غ بود ولی تنها طعمی که نمیدا د کباب بود

تمامش با نون خشک درست کرده بودن

من متاسفانه بقیه غذ ا ها رو تست نکردم

صبحانه داره و کله پاچه
نهار و شام

بنجا جون منظورت همون شیلایی هست که ساندویچ هات داگ می فروشه؟

اگر اونه که من هم یه دفعه توش مو پیدا کردم

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
بعدا میام و یه تجربه خوشمزه رو میگم از یه رستوران

که چند سال مشتریش هستم همراه با عکس

دقیقا مامان مهشید یه شعبه زده روبروی پارک ملت

کوچه آرامش جنب صفویه