2752
2734
عنوان

تجربه ی من از جوش 🤦‍♀️ هر کی که جوش داره رو پوستش بیاد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2138 بازدید | 116 پست
مگه راکوتان قرص نیست ؟ لایه برداریم می‌کنه!

اره لایه برداری میکنه 

پوستت بعد از رفتن قرصها پوست ریزی هم میکنه 

منافذا جمع میشه 

و رنگ پوستت هم روشن میشه 

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من پوستم صاف صافه همیشه شاید یکی دوتا جوش... ولی چند روز پیش بعد چند وقت صورتمو بند انداختم بعد اصلاح ژل نداشتم آرایشگر گفت روغن زیتون بزن بعد از اون صورتم کلی جوش زد بعد چند روز هنوزم یه کمی مونده چکار کنم همیشه ژل بعد اصلاح میزدم هیچ جوشی نمیزدم این سری ژلمو یادم رفته بود بردارم

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
2731
چجوری تخلیه میکنن؟

یسری مراحل داره که من نمیدونم اما میدونم حداقل چال نمیشه جاش 

اما من خودم چندتا جوشامو دستکاری کردم الان چال شده

اسی من الان 20روزی یدونه میخورم ولی 4ماه اول روزی یدونه که اوایل خیلی جوش ریختم بیرون ولی بعدش دیگه ...

من تا ۱۱۰ تا بیرون ریزی داشتم 

الان دیگه اصلا جوش نمیزنم 

نه هنوز دارم مصرف میکنم  مقدارشو دکتر مشخص میکنه  اگه شدید باشه باید ۶ برابر وزنت بخوری& ...

من 5 ماه روزی 2 میخوردم 2ماه روزی یکی الانم دارم یه روز در میان میخورم ولی به شدت مال شما نبود جوشام واینکه الان چاله رو صورتت نیست ایا؟؟؟؟؟

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
اسی یعنی اگه تحت نظر دکتر بخوری عوارضی دراینده نداره؟

عوارض مث خشکی لب و اینا رو چرا همه دارن 

اما ببین عوارض اصلی مث چربی خون و انزیم های کبدی هیچ اتفاق بدی براشون نمیوفته 

اره واقعا خیلی خوشحالم که مصرفش کردم

ان شاءالله روزی برسه ک بدون قرص همینجور بمونه عزیزم راحت شی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706