2733
2739
عنوان

کیا با کیت تخمک گذاری پسر دار شدن

8167 بازدید | 21 پست

نوشتن وقتیدو تا خط کیت قرمز شد ۱۲ تا ۳۶ ساعت بعد تخمک گذاریه..یعنی هر وقت دوتاش رنگی شد ۱۲ ساعت بعد اقدام کنیم؟کیا استفاده کردن استرس دارم راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با کیت حامله هم نشدم چ برسه ب پسردارشدن😔💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
والا همینو بگو😓

هعی روزگار😔💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2740
امیدوارم خیلی زود خدا یه نی نی سالم تو دلت بزاره😍😍

مرسی عزیزم😍😍😍😍💎

چرااا

از دوماه قبل رژیم دخت گرفتیم باشوهرم....

روز تخمک کذاری هم اصلاااا رابطه نداشتیم... 

آخرشم پسر شد   

بنظرم اصل، نظر خداست.... تا خدا نخواد هیچی نمیشه واقعا   

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
بعله منم با کیت اقدام کردم پشیمونم شدم قرص اورژانسیم خوردم خدا بهم پسر نداد جاش دختر داد😍فقط خواست ...

تنش سلامت باشه گل دخترتون   

و زندگیتون سرشار از عشق و برکت و شادکامی  

برای سلامت بودن نی نی منم دعا کنید لطفا   

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
از دوماه قبل رژیم دخت گرفتیم باشوهرم.... روز تخمک کذاری هم اصلاااا رابطه نداشتیم...  آخرشم پس ...

بنظرم حکمت بوده بعدهااا خداروشکر میکنی ک پسر شد انشاالله ی دخملم داشته باشی خدا کنجدتو حفظ کنه برا منم دعا کن این ماه حامله شم صبر ندارم 

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
بنظرم حکمت بوده بعدهااا خداروشکر میکنی ک پسر شد انشاالله ی دخملم داشته باشی خدا کنجدتو حفظ کنه برا م ...

مرس عزیزم   

انشالله که به حق جدم خدا دامنتو به همین زودی سبز کنه  

2706