2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من کرم ترک موستلا میزنم ۷ماهه باردارم ترکی نمیبینم حالا زایمان کنم ترکا معلوم میشه نمیدونم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
از کی شروع شد ترک؟ من ۲۲ هفته م هنوز ترک نخوردم🙁میشه تا اخرش نخورم؟

از الان چرب کن ترک بیشترر وراثتیو بسته به جنس پوسته

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
از کی شروع شد ترک؟ من ۲۲ هفته م هنوز ترک نخوردم🙁میشه تا اخرش نخورم؟

معلوم نیست عزیزم دوست من ۳ هفته اخر افتضاح ترک خورد

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
از الان چرب کن ترک بیشترر وراثتیو بسته به جنس پوسته

اخه چرب بشه بده دیگه میگیره به رخت و لباس و اینا☹

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

عزیزم اینجور چیزها کلا به ژنتیک ربط داره ومیزان کشسانی پوست که متاسفانه شما کشسانی پوست ندارین هر چقدر هم چرب کنی اون ترکشو میخوره....

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
من کرم ترک موستلا میزنم ۷ماهه باردارم ترکی نمیبینم حالا زایمان کنم ترکا معلوم میشه نمیدونم

اتفاقا دکترم دیروز رفته بودم همینو بهم پیشنهاد کرد 

کاش از اول میدونستم میخریدم