2733
2739
عنوان

ناراحتی من از مادرشوهر مهربون

2467 بازدید | 25 پست

من عقدم زیاد خونه مادرشوهرم نمیرم مادرشوهرم خیلی ادم خوب و مهربونیه با همه خوبه عاشقه جاریمه منم خیلی دوست داره ولی گاهی وقتا حس میکنم ازم متنفره همیشه جارومو بهم ترجیح میده یه بار ناهار دعوتم کردن خونشون شوهرم بعد ناهار رفت سرکار قرار شد من تا عصر خونشون بمونم رفتم تو اتاق خوابیدم یه نیم ساعت گذشت مادرشوهرم اومد درو باز گذاشت دوباره رفتم بستم بعد چن دیقه باز اومد درو باز گذاشت بنظرتون خوشش نمیاد من برم خونش؟هروقت تنهام اصلا بهم احترام نمیزاره هروقت با شوهرم و پدر مادرم هستم منو رو چشمش میزاره هر چی جاریم بگه منم باید گوش کنم چون مادرشوهرم تابع اونه اوایل عقدمون خانوادگی رفتیم گردش تا خواستیم سوار ماشین بشیم مادرشوهرم فورا به جاریم گفت برو جلو بشین البته جاریم اون موقع حامله بودا بنطرتون اینا عادیه؟یا من خیلی حساسم؟اخه خسته شدم شوهرم همش اصرار میکنه برم خونشون من اصلا نمیرم جاریمم یبار گفت دخترای الان بی حیا شدن هر روز خونه مادر شوهرن ما که عقد بودیم اصلا جایی نمیرفتیم 

دیشبم اومد خونمون به مامانم گفته بود حیاطتون مثل گداهاس از بس بهم ریخته س در صورتی که بهم ریختگیش برا این بود که میخواستیم تنور سنتی کنار حیاطمون درست کنیم خودشونم به همین خاطر اومده بودن خیلی ناراحت شدم

اینم بگم همیشه خونه مادرشوهرمه حتی شبا میمونه اغراق نمیکنما اندازه دو ماه میمونه یه هفته میره خونشون باز میاد جلو شوهرمم انقد لباسای ناجور میپوشه هرکاری داره به شوهرم زنگ میزنه حتی ساعت سه شب

اون بره با شوهرت جلو بشینه ؟ چرا مگه شوهرت زن نداره 

اگه ازدواج کنی میری خونه خودت یا با مادرشوهرت اینا یه جا هستی؟

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هنوز عقدی انقدر درگیر جاریتی !! 

اون از تو بزرگتره بیشتر باهاشون درارتباط بوده صمیمیتش طبیعیه 

من تو عقد حتی یه شب خونه پدر شوهرم نخوابیدم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

عزیزم میخواد فرمون خونه دستش باشه اونجا مفت بخوره و بخوابه یبارم پاش رسید و گفت عروسا بی حیاین و فلان بگو وا نکنه منظورت منم ؟ بزن تو چششش

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2740
اون بره با شوهرت جلو بشینه ؟ چرا مگه شوهرت زن نداره  اگه ازدواج کنی میری خونه خودت یا با مادرش ...

چون حامله س😐وقتی بچشم دنیا اومد باز رفت جلو نشست گفت بچم گرمش میشه

نه خونمون جداس

چون حامله س😐وقتی بچشم دنیا اومد باز رفت جلو نشست گفت بچم گرمش میشه  نه خونمون جداس

زودتر عروسی بگیر برو 

شوهرت هیچی نگفت 😐

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
هنوز عقدی انقدر درگیر جاریتی !!  اون از تو بزرگتره بیشتر باهاشون درارتباط بوده صمیمیتش طبیعیه& ...

من درگیرش نیستم اون هی تیکه میندازه من حتی روزا هم نمیرم باز تیکه میندازه هر چیش میشه به شوهرم زنگ میزنه شما بودی حساس نمیشدی؟کاملا حس میکنم سوارم شده دو دیقه نمیتونیم بریم بیرون بگردیم که خانوم یا پاش پیچ خورده یا بچش تب داره یا رنگ مو میخواد براش بخریم

2706