2733
2739

من عصبی بشم سردرد و تنگی نفس میگرم پارسال بخاطر همین‌موضوع چن روز بیمارستان بودم که گفتن بخاطر استرس و عصبانیت نباید عصبی بشم و استرس بگیرم 

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood

سلام عزیزم. من تاپیكاتو خوندم كه مگس پران دارین. منم چند هفتس نقطه تیره و چند تاخط شفاف میاد جلو چشمم. پیش متخصص شبكیه رفتم گفت مشكی نداره. برای شما بهتر شد یا بدتر ؟ كاری كردی كه نتیجه بده بهتر بشه ؟ ممنون میشم راهنماییم كنی چون شما دركم میكنی كه چه حسی دارم نزدیكانم و حتی دكتر نمیفهمن من چی میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. من تاپیكاتو خوندم كه مگس پران دارین. منم چند هفتس نقطه تیره و چند تاخط شفاف میاد جلو چشم ...

مگس پران درمان خاصی نداره عزیزم ، ولی خطری هم نداره البته مال من خیلی شدیده که اذیت میشم و نگران بودم ولی شما میگی یه نقطه و چند تا خط عادیه خیلی ها دارن نگران نباش 

خدایا شکرت 😍
2728
2738

منم استرس بگیرم دست و پام یخ میشه ولی تازگیا ناراحت میشم معدم درد میکنه اولش مچ دستم همیشه تو ناراحتی قلقلک میشد نمیدونم چرا

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒

من وقتی صدای بحث و دعوای (ن چندان بلند)میشنوم ناخوداگاه نفس هام تند میشه و همش منتظرم ی اتفاق بد بیوفته و این خیلی ازارم میده  

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙