2737
2739

اگه فاصله داشتید باهاش احتمال داره نه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خانوادت ک گرفتند چ علایمی داشتند

پدرم تب ولرز وسرفه وتنگی نفس بستری شدن

مادرم هیچ علایمی

خواهرم ازدست دادن چشایی وبویایی

خاله ام لرز وبدن درد

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم
خوب اگه دوهفته از خوب شدنش گذشته باشه دیگه ناقل هم نیسا

خیلیا بعو هشت هفته هم نتقل هستن ویروس تو هر بدنی یکجور میمونه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

من امروز بودم پیاده روی یکی از همسایه ها دو هفته پیش میگفتن کرونا گرفته امروز داشت اتیش میکرد سرومرو گنده تو دود اصلا هم نفس کم نیاورده بود خودم از کنارش رد شدم حالو احوال هم کردیم

خیلیا بعو هشت هفته هم نتقل هستن ویروس تو هر بدنی یکجور میمونه

دوهفته رو همه دکترا میگن توی تلویزیون توی نت همه جا..

۸ هفته دیگه خیلی بعیده

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم
شایدهم گرفته علایم نداشته.پدر من گرفت.خواهر وبرادر وخاله ام گرفتن هرکدوم یه جور بودن مادرم هیچ علایم ...

نمیدونم والا،برادرم خفیف بود تست اولشم منفی شد با اصرار خودش تست دومو ازش گرفتن، کلا سرفه نداشت فقط یع روز و نیم لرز بود و یه شبم کهیر و یه شبم بدن درد،که تست دوم مثبت شد، به خواهرم گفتن اگه علائم نداری تست لازم نیست، یعنی بایذ تست میداد اونم

الان تست سوم برادرم منفی شده و دیگه م نداره

2740
من امروز بودم پیاده روی یکی از همسایه ها دو هفته پیش میگفتن کرونا گرفته امروز داشت اتیش میکرد سرومرو ...

مال همه که به ریه شون نمیزنه 

نمیدونم والا،برادرم خفیف بود تست اولشم منفی شد با اصرار خودش تست دومو ازش گرفتن، کلا سرفه نداشت فقط ...

کهیر چقدر طول کشید خوب شد؟

شاید یک متر .یا کمتر بدون ماسک .یعنی هر دفعه ی سرفه با دعان بسته میکرد و دهنشو میگرفت .خدا یا من از ...

فعلا بهش فکر نکن تا دو هفته فاصله داشته باش از بقیه.چقدر بیفکر بوده خدایا

2706