2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو طبقه سوم دبی مال.... همش وسایل بچه فروشیه.... خیلی هم شیکه
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....

دوستای ساکن دبی یا مسلط به اون ازتون سوال داشتم. واللا من چند سال پیش یه سفر اومدم دبی به نظرم ارزونی که نبود هیچ همه چیز گرون هم بود. البته بگم من جایی رو نمی شناختم فقط پاساژای معروف دبی مثل ابن بطوطه، سیتی سنتر، امارات مال و ... رو دیدم حالا دوباره برا شوشو یه کاری پیش اومده آخر هفته داریم میریم.
میشه راهنماییم کنین از کجا خرید کنم که هم به صرفه باشه هم جنس خوب.
من بیشتر دنبال لباس بچه و لوازم آرایش و لوازم دکوراسیون منزل هستم.
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین. وقت زیادی ندارم.
صبا جون من همیشه موقع حراجی های دبی میرم . میدونم موقع های دیگه گرونترم هست . لباس بچه موقع حراجی نصف اینجاس قیمتش . من همیشه مادر کر و کارترز میگیرم . البته نه برای خودم برای دوستام که میخوان . متاسفانه نی نی ندارم ! مثلا من شلوار از مادر کر خریدم 2800 تومان ! تخیلی ه قیمتش نه؟! هههه
به نظرم مکس همیشه قیمت هاش مناسبه جنس لباس های بچه اش هم حتی اگه حراج نباشه ای بدک نیست . از مکس کاپشن خوب خریدم 6000 تومن !
از کارفور یا جیان هم میتونی چیزای خنزل پنزل ریز ریز بخری . این جور چیزاش خوبه بد نیست
ولی لوازم آرایش خیلی گرونتر از اینجا بود . لوازم دکوری هم برو ایکیا یا Home center توی ریف مال . اونجا خوبه
سوالی داشتی بگو
من همین تازگی دبی
مکس تو این بطوطه حراج داره مادر کیر هم یکی از شعبه هاش حراج داشت فکر کنم تو امارات مال بود یادم نیست اما بی بی شاپ هم حراج زده بود که نوشته بود هفته نهایی فکر کنم تا شما برید تموم شده باشه
هوم سنتر هم تو ریف مال و امارات مال حراج داشت که بیشتر چیزهای خونه رو داره توش می شه برا بچه هم �یدا کرد...
من تو بی بی شاپ تونستم خرید خوبی بکنم....شانسم گفت

خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers