2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره خب ما دانشجو بوديم بعدش الان ديگه فكر نكنم اين موضوع مهم باشه كه خونه رو مجرد اجاره كنه يا ...

واقعا واسشون مهم نیست؟من میخوام ی خونه اجاره کنم ی شهردیگه...فقط ی سوال واسه قولنامه نوشتن خانواده طرف باید باشن یا فقط خودش کافیه 

واقعا واسشون مهم نیست؟من میخوام ی خونه اجاره کنم ی شهردیگه...فقط ی سوال واسه قولنامه نوشتن خانواده ط ...

يادم نمياد به خدا موضوع واسه ١٥ سال پيش فكر كنم خودمون نوشتيم دقيق يادم نيست ، بستگي به شهر داره ديگه شهرهاي بزرگ فكر نكنم مهم باشه چون آدمها خب براي درس و كار اونجا مهاجرت ميكنن

2738
مستاجربودی یا خونه ازخودت بود؟

ی شهر دیگه کار میکردم با دوستم اجاره کرده بودیم خیلی حس خوبیه

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
چقدر خوب.به مجرد راحت خونه میدن؟

مال ما رو ک راحت دادن

خیلی هم خوب بود ی آقا و خانوم بودن ما هم طبقه دوم بودیم صبح میرفتیم عصر برمیگشتیم خیلی ارومو بی صدا ما اصلا درست حسابی نمیدیدن

الان برگشتم خونه خودمون ولی هنوزم دلتنگ اونجام دوستم تنها مونده😢😢

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
2706