2737
2739
عنوان

بارداری درشیردهی

49 بازدید | 6 پست

ی سوال...خواهش میکنم اگراطلاع یاتجربشودارید کمکم کنید...

من۴ماهه سزارین شدم.یکبار نزدیکی داشتم تواین مدت کلا اونم ۲۱فروردین...فقط جلوگیری طبیعی داشتم ک اونم شک داشتیم...میخواستم ببینم امکانش هس باردارباشم؟؟تواین شرایطم نمیشه برم ازمایشگاه...خیلی استرس دارم..لطفا کمکم کنید اگ میتونید

خب احتمالش حس چون بعده زایمان رحم آمادگی زیادی برا بارداری داره یه بی‌بی چک بزن خیال خودتو راحت کن که با استرس به بچه شیر ندی

دختر گلم قند عسل منو بابایی چشم براهتیم به موقع بیا که لباسات داره دست دوم میشه بس که ماچش کردیم😅.(دختر آبانی من) 😍💗👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب احتمالش حس چون بعده زایمان رحم آمادگی زیادی برا بارداری داره یه بی‌بی چک بزن خیال خودتو راحت کن ک ...

بی بی چک مطمئنه؟؟چندم بزارم دقیقه..من سراولی ازمایش خون دادم

خواهرگلم من شش ماه بعدزایمانم باردارشدم بااینکه روش پیشگیریمم امپول بود و دوبار تزریق کرده بودم یعنی باوجود جلوگیری که مطمِئن بود خیرسرشون باردارشدم شما که روش خاصی براپیشگیری نداشتی حالاان شالله نباشه اینکه میگم نباشه صرفا بخاطر اینکه واقعا سخته دوتا بچه بافاصله کم.ان شالله هرچی صلاحته برات پیش بیاد

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢