2737
2734
عنوان

شوهر فراموشکار

397 بازدید | 17 پست

شما هم شوهراتون فراموش کارن وقتی بهش در مورد یه مسئله حرف میزنین بعدش یادش میره 

ولی اگ حرفا مربوط به خودش باشه دقیقا میگه من نگفتم فلان ساعت فلان جا من این حرف رو نزدم 😕واقعا موندم باهاش چکار کنم

صلوووااااااات

شما هم فراموشی به صرفه بگیر

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم این شکلیم وسط صحبت یه دفعه میبینم حواسم به اون طرف نیست بیشتر جنبه روانی داره ب دل نگیر کارش ...

اخه خیلی قول و قرارا با هم میزاریم اگ از طرف من باشه به کل فراموش میکنه 

ادم بهش بر میخوره انگار واسش مهم نیست 

صلوووااااااات
2740

درکت میکنم چون منم همین مشکل دارم ی بار رفتیم خرید برا خودش کلی خرید کرد همین ک خواستیم برا من خرید کنیم گوشیش زنگ خورد راجب کارش داشت حرف میزد همیطوری رفت سمت خونه منم هیچی نگفتم نزدیک خونه یادش افتاد من خرید نکردم قول داد فردا بریم چقد معذرت خواهی کرد دو هفته از روش رد شده ولی هنوز فردا نشده منم ب روش نیاوردم 

اخه خیلی قول و قرارا با هم میزاریم اگ از طرف من باشه به کل فراموش میکنه  ادم بهش بر میخوره انگ ...

اره دیگ چند وقته میبینم نمیشه مجبورم اکثر کارام رو یادداشت کنم (وقتی یادداشت میکنم دیگ یادم میمونه بدون اینکه نگاه کنم اکثرا البته) هرخرید و کارهای واجبی ک باید بیرون کنم یادداشت میکنم

اگ زیاد اینطوری میشه راهکار خوبیه

اره دیگ چند وقته میبینم نمیشه مجبورم اکثر کارام رو یادداشت کنم (وقتی یادداشت میکنم دیگ یادم میمونه ب ...

نه عزیزم فقط واسه خرید نه از لحاظ رفتاری بیشتر اذیت میشم ک این کار رو نکنه این رفتار رو بزاره کنار 

یا فلان کار رو کنیم 

بعدش اصلا خودش بزنه به اون راه ک نه کی خرفش زدیم 

ولی اگ خودش بخواد قراری بزاره با من دقیق یادشه ک کی و چی گفته

صلوووااااااات
2706