2737
2739
عنوان

کسی بوده سنش بالا باشه و ازدواج خوبی هم کرده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 96 پست
عزیزم بیشتر از اینکه به ازدواج فکر کنی به حل شدن مشکلت فکر کن. منم مشکل شما رو دارم با اینکه همه چی ...

نمیدونم چیکار کنم. بخدا اطرافیان دایم ازم تعریف میکنن خوشبحالت هیکلت فلانه پوستت فلانه کارت فلانه مرتبی ولی از درون خرابم و همش میگم اینا الکی میگن خودم از خودم خسته ام با اینکه از نظر دیگران خیلی ادم موفقی بودم و همه حسرت داشته های منو میخورند ولی خودم هرگز حس موفقیت ندارم همش انگار یک چیزی کم دارم و نمیدونم چیه بقول سهیل رضایی ارزش های بیرونی را خوب ساختم و بهشون رسیدم ولی درونم آرامش ندارم و میدونم ازدواج کنم با این روحیه همسر داری را هم به گند میکشونم از بس اعتماد بنفس و عزت نفسم پایینه. تو همه کارام به خودم گیر میدم همش فکر میکنم دیگران خیلی بهتر از من هستن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
عزیزم بیشتر از اینکه به ازدواج فکر کنی به حل شدن مشکلت فکر کن. منم مشکل شما رو دارم با اینکه همه چی ...

میدونید باید رفت پیش یک مشاور خوب. یکی بود تو تلگرام خانم بود خوب بود ولی حیف من ادامه ندادم. اون ریشه یابی کرد گفتش عزت نفست بشدت پایینه و زنانگیت صفر هست و همیشه سعی کردی مثل مرد باشی و به هدفات برسی به هر قیمتی شده ولی این وسط خودت را فراموش کردی. دو سه جلسه من باهاش حرف زدم خ خوب بود ولی دوست دارم یک جا حضوری برم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونید باید رفت پیش یک مشاور خوب. یکی بود تو تلگرام خانم بود خوب بود ولی حیف من ادامه ندادم. اون ری ...

میشه شماره همون خانم رو بهم بدی؟ من نمی تونم حضوری مشاوره برم اینترنتی می خوام خیلی هم نیاز دارم از صبح تا شب در حال دعوا با خودم هستم.😐

میشه شماره همون خانم رو بهم بدی؟ من نمی تونم حضوری مشاوره برم اینترنتی می خوام خیلی هم نیاز دارم از ...

عزیزم ببینم اگه تو تلگرامم داشته باشم چشم

2731
2738
میدونید مشکلم اینه که خودم را دوست ندارم چندتا دوره هم گوش دادم ولی فایده نداره تمام فکر و ذکرم شده ...

حست رو دقیق میفهمم.ی جورایی مثل همیم    

من ک فک کنم افسردگی گرفتم.بعضی وقتا اینقد تو خودمم ک دعوام میکنن میگن این چ وضعشه.چرا دپرسی.ب داشته هات فک کن و ....

ولی دست خودم نیست.هر چی خودم رو میزنم ب بیخیالی.اخرش فایده نداره.اینده نامعلوم و نیاز ب ی همدم و ....

حست رو دقیق میفهمم.ی جورایی مثل همیم      

باید بریم مشاور تنها راهشه یا یک مشاور نتی خوب پیدا کنیم

حست رو دقیق میفهمم.ی جورایی مثل همیم       من ک فک کنم افسردگی گرفتم.بعضی وقتا ...

ولی من تو فوق العاده شاد و پرانرژیم همه میگن ادم با تو پیر نمیشه ولی خب درونم خرابه

باید بریم مشاور تنها راهشه یا یک مشاور نتی خوب پیدا کنیم

اخه ب مشاور نیست عزیزم

حس نیاز ب همدم رو خدا در وحود همه گداشته

ی حسی مثل نیاز ب غذا نیاز ب اب و ... ک نمیشه هیچ جوره بیخیالش شد.

وقتی گرسنه ای تا چن مدت میتونی با امید و حرف خودت رو اروم کنی؟

اخه ب مشاور نیست عزیزم حس نیاز ب همدم رو خدا در وحود همه گداشته ی حسی مثل نیاز ب غذا نیاز ب اب و . ...

من فکر کردم مشکل خود دوست نداشتن داری چون من مشکل اصلیم اینه

من فکر کردم مشکل خود دوست نداشتن داری چون من مشکل اصلیم اینه

ن عزیزم

همه چیز اوکیه

منتها اونموقع ک خواستگار بود من تمایلی ب ازدواج نداشتم.و خیییلی از موقعیتها رو رد کردم

الان یکی دو سالی هست تمایل دارم کسی نیست

2706