2737
2739

من پارسال قبول شدم.حدود 50 روز خوندم(عمومی نرسیدم بخونم، فقط چندروز)

@ارمان1396    ایشونم قبول شدن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مصاحبش چطور بود ؟

خوب بودش. شامل3 دسته سوال میشد

سوالای تخصصی از رشته که از من بیشتر درمورد پایان نامه م پرسیدن و نظرم درمورد کتابای درسی رشته م

سوالای روانشناسی که ازم پرسیدن 10 سال آینده ت رو چطور میبینی و نظرت درمورد محیطی که توش زندگی میکنی چی هست و...

و سوالای مربوط به کلاس داری. که مثلا دانش آموزی درس نخونه عکس العملت چی هست و...

حدود 3 ماه بعدهم دعوت شدیم به مصاحبه گزینش که سوالای احکام و مسائل روز و سیاسی پرسیدن. والبته درباره عقاید خودم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
اره شما رو میدونم امید دارم که ۳۲ استخدام شم😭😭

انشاالله استخدام میشی عزیزم. مدرکت کارشناسی هست؟

ب نظرت بشینم بخونم امیدی هست ؟

بله حتما. چرا که نه؟ بخصوص که بخاطر این وضعیت ازمون عقب افتاده و چه بسا مثل پارسال ابان ماه برگزار بشه. من چندروز قبل اینکه دفترچه ثبت نام بیاد دفاعم بود و اصلا نتونستم واسه آزمون بخونم. ولی توی 50 روز چنان خوندم که اختلافم با نمره نفر دوم شغل محل حدود 2 برابر بودش. تازه تو شرایطی که عمومی هم چندان نخونده بودم و بااطلاعات خودم رفتم سرجلسه. ولی بگم تخصصی عالی خوندم.

عزیزم 2 تا چیز خیلی مهمه: انتخاب منابع مناسب

برنامه ریزی دقیق

بودن ککسایی که چندماه خوندن ولی قبول نشدن. چون منابعشون رو درست انتخاب نکرده بودن

2706