2737
2734
عنوان

هرچی ب زایمانم نزدیکترمیشم استرسم بیشترمیشه😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها درد زایمان خیلی شیرینه من تجربه ش کردم خواستید درد دل کنید بگید یا توصیف کنم براتون

بگو لطفا من درد سقط کشیدم مردم و زنده شدم اگه عین اونه که خیلی سخته

جواب ابلهان خاموشی است

من بیشتر استرس اینودارم که از بیمارستان یه سره برم خونه بابام اونجابیشترراحتم ولی میترسم مادرشوهرم حرف دربیاره که از عمد رفته خونه باباش که ما نریم خونش😑

"Burasi dünya burda işler hep yarim kalir"
2731
اززایمان میترسم نگران بچمم خداکنه بخوبی بیادبدنیا

انشا...بع  زودی نی نی بغل صحیح و سالم میری خونت .اصلا ارزش نداره برا زایمان استرس بگیری ...دردش خیلی خاسه الکی زنا گنده میکنن زایمان رو که ما خیلی سختی کشدیم به خدا این طور نیست من دختر دارم روزی هزار بار از خدا میخام باز لحظه زایمان برگرده و یه نی نی دیگه بیارم

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
منم بچه سوممه ولی الان بیشتر از قبلیا میترسم  سزارین هستم

سزارین دومت خوب بود من دوماه دیگه زایمان می کنم دومی سزارین 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
دردت نگرفته ؟؟ تخم شوید میخوری تا دردت بگیره و دهاته رحم باز شه؟

نه اصلا درد ندارم 

اره تخم شوید میگن روند زایمان رو تند میکنه قبل رفتن به بیمارستان هم یکم میخورم بعد میرم 

ازالانم هرشب دم کنم بخورم دهانه رحم رو نرم میکنه

تخم شوید گلاب خاکشیر 

2738
عزیرم به خودت استرس نده  سعی کن پیاده روی زیاد داشته باشی مخصوصا ماه آخر  فعلا که هنوز ب ...

من سرکلازم این هفته دکتر بازش میکنه تاالان پیاده روی نداشتم بعدش شروع میکنم دیر نمیشه؟

بگو لطفا من درد سقط کشیدم مردم و زنده شدم اگه عین اونه که خیلی سخته

نه عزیز درد سقط میگن خیلی سخته ..ازقدیم میگن 10 تا بچه بزایی نه اینکه یدونه سقط کنی

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
زایمان طبیعی همش میگن خیلی سخته.میترسم بچمو دیر دربیارن

زایمان طبیعی ۹۰ درصدش به خودت بستگی داره اگه خوب همکاری کنی خوب زور بزنی زودتر بدنیا میاد 

ولی بعضی خانما هی جیغ میزنن گریه میکنن هم اعصاب بقیه رو بهم میریزن هم انرژی خودشون هدر میره آخرش که باید زور بزنن جون ندارن 

زایمان طبیعی همش میگن خیلی سخته.میترسم بچمو دیر دربیارن

نه بابا خیلی راحته بچه خودش عین ماهی لیز میخوره میاد بیرون کسی درش نمیاره فقط ماما میگیره بچه رو خیلی حس قشنگیه

2706