2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من یبار استفاده کرد 3تا بود هر نیم ساعت خورد تا چند ساعت اصلا هیچیش نبود ولی یدفعه تو خیابون درد زایمان انگار گرفت افتضاح بود دردش و سقط کرد.. ولی بدون خطرات و ریسکش خییییلی زیاده و احتمالم داره که حتی کارت به بیمارستان بکشه.و اصلا معلوم نیست یکی میخوره کارش انجام میشه و یکی هم یدفعه ناقص کارش میشه و یکی هم خدای نکرده کارش ب بیمارستان میکشه

ببین بستگی به سن بارداری میزان استفادش متفاوت هست.و این که از بازار سیاه تهیه نکن.از یه آشنا داخل داروخانه تهیه کنی بهتره.تحت نظر یه ماما یا دکتر باش چون ممکنه خونریزی شدید باشه نیاز باشه بری بیمارستان.موقع استفاده تنها نباش.از قبل آبمیوه و چیزای مقوی آماده بذار.

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.
اطلاعات کامل بده که اطلاعات کامل بگیری 

میخوام بدونم اگه هفته 17به بالا استفاده بشه ولی علایمی بعد مصرف نباشه یعنی سقطی صورت نگیره ..ایا ممکنه به جنین صدمه بزنه؟

برای خوب شدن حال دلم و حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید
پیدا شده فقط چندتا سوال در موردش داشتم..

چه جالب‌.بزن توی گوگل سرچ بکن به چیزایی ازش نوشته

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
خواهر من یبار استفاده کرد 3تا بود هر نیم ساعت خورد تا چند ساعت اصلا هیچیش نبود ولی یدفعه تو خیابون د ...

هفته چندم بودن ایشون؟

برای خوب شدن حال دلم و حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید
میخوام بدونم اگه هفته 17به بالا استفاده بشه ولی علایمی بعد مصرف نباشه یعنی سقطی صورت نگیره ..ایا ممک ...

اره صدمه میزنه فک کنم به دکترتم بگی خودش برات کورتاژ کنه حتما دختر بوده جنسیتش سقطش کردی ؟ 

2801