2737
2739
عنوان

شما بودید ناراحت نمیشدید ؟؟

201 بازدید | 17 پست

سلام دوستان گل

ما امشب خونه مادر شوهرم دعوت بودیم برا افطار خانواده اونا هیچ کدوم اهل روزه گرفتن نیستن شوهرمم کارش سخته و دوشیفت کار میکنه و روزه نمیگیره فقط من و دخترم که 14 سالشه روزه میگیریم ..بگذریم موقع کشیدن غذا من رفتم توی اشپزخونه که کمک کنم و غذا رابکشم بعد مادر شوهرم رو کرد به دوتا دختراش و با خنده و مسخرگی گفت وای زن داداش گشنشه زود غذا را بکشید منم ناراحت شدم انگار این غذا فقط مال من بود...منم گفتم نه من اصلا دم افطار زیاد گشنم نیست فقط دوست دارم چایی بخورم دیگه هم اصلا غذا بهم نچسبید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به یه ورت

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

در مورد روزه گرفتن خودم و دخترم هم نوشتم برا اینه که همش میاد میگه وای چرا میذاری دخترم روزه بگیره هر وقت میبینتش میگه وای بمیرم که تو رنگ به صورتت نیست اخه چرا روزه میگیری یه جوری میخواد دخترمو منصرف کنه ..

2740

خب گرسنگی یه امر فیزیولوژی بدنه باید ناراحت نشی و اونجا هم  میرفتی مینشستی میگفتی آره گرسنمه قربون دستتون خانوم جون زود غذا رو بیار😁

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍
2706