2737
2739
عنوان

۳۰ سالمه.بنظرتون ازدواج واسم الویت باشه یا کار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂نمفهمه چی میگی 

میگه شوهر کن😂😂

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2731

اگ فک میکنی با شوهر کردن از ارزوهات و خاسته هات باید بگزری بیخیال شوهر شو

اینجوری عذاب میکشی

ولی اگ مردی اومد ت زندگیتو واقعا ازش خوشت اومد همون کار دومیه رو بکن ک حقوقش نصفه

بعضی از نگاه ها ، صدای قشنگی دارند.  
2738
سی سال دیگه موقع ازدواجته شما خانومی قرار نیست درآمد آنچنانی داشته باشی

سالها عمرم صرف درس و کسب مهارت و تجربه شده 

انتظار درامد انچنانی دارم متاسفانه

توقعم بالاست🙄

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
میگم یعنی ازدواج کن برو خونهه شوهر میره یعنی شوهر شی  یعنی ازوواج

لری؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

کاااار

من عین چی پشیمانم که شوهر را به کار ترجیح دادم، با وجودیکه تحصیلات و درآمدش وموقعیت اجتماعیش خیلی بالاست، همین دیروز بهم میگه بیسواد و بقیه را تو چشمم میکنه،میگه پولارو چی میکنی زندگی جمع کن نیستی 

سراسر زندگی من معجزه بود 
2706