2737
2739

سلام

من هفته ی ۳۷ بارداری رفتم سونو همه چیز خوب بود فقط دیامتر کولون فتوس در حداکثر میزان طبیعی ۱۱mm  وجود دارد. پیش دوتا متخصص و دوتا ماما نشون دادم اما هیچکدوم یه حرف قطعی نمی زنن فقط میگن نشون داده که روده های بچه یکم باد داره اما ممکنه که مدفوع داخل روده هاش باشه یا چیز مهمی نباشه! یکیشون گفت سونو رو مجدد تکرار کن یکیشون گفت نمی خواد بری سونو چون اگرم مشکلی باشه اون تو شکمته و نمیشه کاری براش انجام داد وقتیکه دنیا اومد پزشک اطفال ویزیتش می کنه معلوم میشه مشکل داره یا نه... ولی من خیلی نگرانم و استرس دارم. همچین چیزی برای شما یا آشناهاتون پیش اومده.؟؟؟!!

سکوت تنها صدای خداست...

والا آدم نره سونو راحتتره

عزیزم خودتو نگران نکن ، ببین اینهمه دکتر و ماما نمیدونن خودشون، انشاالله که چیزی نیست، فقط توکل کن به خدا

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731