2733
2734

سلام دوستان عزیز ظهرتون بخیر 

دوستان من تو ایسنتا چندبار به جریانی برخوردم که ب شدت ناراحت عصبی دلخور میشم 

تمیدونم چکارر کنم چی درسته 

تو ایسنتا متاسفانه بدگویی به اماما میکنن بعضیا و به اسلام 

من رو اماما حساسم ناراحت میشم باهاشون بحث میکنم دعوا 

اصلا درست نرف نمیرنن 

شما میگین چکار کنم اینجور داشتن برنامه ای گناه نیست؟ 

پاک کنم 

؟ 

شما بودین چکار میکردین 

من عادت کردم به ایسنتا

ولی دلم نمیخاد این بی حرمتیارو به اماما ببیینم 🤦‍♀️😭

ایا شهدای مدافع حرم جوان ایسنتا داشتن؟ 

چکار کنم که با همچین جریانی دیگه روبرو نشم 

شما بگین خواهرا مذهبی گلم 

ممنون  میشم چیزی بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب فقط صفحه هایی که مطابق با عقایدتن فالو کن

هرجا بی احترامی بود آنفالو کن

پیجای عمومی و آموزشی هم که معمولا حرفی نمیزنن

و تو سیاهی لشکر دشمنای اهل بیت هم نباش خواهری

آنفالو کن خلاص

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2738

شما امر به معروف کردین ولی متاسفانه تو اینستا کلا یک کامنت مخالف نطر یکی بذاری فحش میدن اگه قراره حرص بخوری پاکش کن ولی اگه میتونی بی تفاوت باشی نگهش دار به فکر سلامت روح وروان خودت باش تو ایران ودنیا کلا وضع به اندازه کافی سر کرونا وگرونی بهم ریخته است 

من ب این شدتی که گفتین مذهبی نیستم ولی میدونم هرکسی مجازات عمل خودشو میبینه!

شما میتونید ب همچین صفحاتی نرین و یا اگه تو قسمت ایکسپیلور دیدین رو پست نزنید!

یا کلا حذفش کنید اینستارو!

ولی اینکه ب خاطر یک امام با مردم دعوا کنین درست نیست! مشکل مردم ما اینه گاها افراطی مذهبی میشن!. خود امامان وپیامبرانمون هم با کسایی که بهشون توهین میکردن دعوا یا بی حرمتی نمیکردن بلکه میخواستن خیلی مهربانانه اونو ارشاد کنن حالا اینکه ارشاد میشد یا نه انتخاب خودش بود!

شما هم اگر دیدین کسی ب امامی یا پیامبری توهین میکنه باهاش دعوا نکن حرفتو بدون کوچکترین توهین بگو و از اون پست خارج شو...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

من اینستا ندارم چون با روحیه ای که دارم در تضاد هست حالا این موردی که شما میگی میشه اون قسمتا نرفت یا ندید ، هر کسی اعتقاداتی داره دیگه ، من که مسئول نیستم که بخوام حالا کسی رو ارشاد کنم ، حالا من خودم بعضی وقتا ی جور گناه میکنم اونا هم ی جور دیگه ، اما به شخصه برای این اینستا ندارم چون  وقت اینطور چیزا رو ندارم که بخوام ......

دنیا عین تصورات ما نیست 
2706