2737
2739
عنوان

خواهشمندم فقط دوستان مذهبی طلبه بیان مذهبی و معتقدا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 19 پست
من ب این شدتی که گفتین مذهبی نیستم ولی میدونم هرکسی مجازات عمل خودشو میبینه! شما میتونید ب همچین صف ...

عزیزم من دعوا نکردم من ب خوبی حرف زدم من ساداتم و شیعه ام نمیتونم همچین فحشا رکیک ک به امامم میدن رد شم اما اونا رعایت نمیکنن سریع پاچه تو میگیرن بازم هموم فحشو میدن ک حرص ادمو دربیارن منم بارها اونا فحش دادن و هیچ نگفتم چون  سفارش امام صادق ع هست ک با مخالفان ما ب نیکی رفتار کنید  اما ناراحتم شاید پاکش کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من دعوا نکردم من ب خوبی حرف زدم من ساداتم و شیعه ام نمیتونم همچین فحشا رکیک ک به امامم میدن رد ...

بله متوجهم من خودمم شیعه ام و از قضا سادات هم هستم اونم از نوع طباطبایی.

ولی منم معمولا سراغ همچین صفحاتی نمیرم! نمیگم کارشون درسته ولی اونا هم حتما دلیلی بر مخالفتشون دارن که خب مجازاتش رو خواهند دید!

و اینکه اگر اونا اعتقاداتشون ضعیفه دلیلش اینه که کم نیستن افرادی تو جامعمون که با اسم اسلام دارن تمام کارهای خلاف شرع و قانون رو انجام میدن تهش هم ی تبصره میزنن که مثلا از لحاظ شرعی مشکل نداره!!!!

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
بله متوجهم من خودمم شیعه ام و از قضا سادات هم هستم اونم از نوع طباطبایی. ولی منم معمولا سراغ همچین ...

چه جالب طباطبایی ها جدشون کدوم امامه؟ 

منم جد مادریم امام موسی بن جعفر ع هست یجورایی خودمم ساداتم الحمدلله  😍

2728
چه جالب طباطبایی ها جدشون کدوم امامه؟  منم جد مادریم امام موسی بن جعفر ع هست یجورایی خودمم ساد ...

والا اونو نمیدونم ولی من از سمت پدری میرسم ب امام سجاد و از طرف مادری ب امام حسین.

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍