2737
2739
عنوان

خانما قراره طبیعی زایمان کنم بیایین دلداریم بدین میترسم😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 61 پست
ببین امیدوارم مث من زایمان کنی ساعت10 رفتم بدون درد زایشگاه 11 بستریم کردن تا 12و نیم فقط با این و ا ...

مگه میشه؟😳

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه؟😳

😅😅منم انگار با تبر میزدن به کمرم😅

اینارومیشنوم برام غیرقابل باوره 😅تازه بااین انگیزه رفته بودم که من میتونم ودرد نداره💪

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2731
والا ی چیزی بگم نمیخام بترسونمت من خیلی طرفدار طبیعی بودم میگفتم دردش فوقش چند ساعته بعد راحت میشی د ...

اره میدونم متاسفانه منم تحمل دردو ندارم براهمین میخوام بگم برام اپیدورال بزنن. اگه بزنم درد قابل تحمل میشه؟ تاچندساعت دردو نمیفهمی

باشه ممنونم انقباض ک زیاد دارم از۷ماهگی

ن گلم انقباضای منظم همون موقع ک تو بیمارستانی

فقط یادت باشه هر کسی ک ب عنوان همراه میبری آدم انرژی مثبت و خوبی باشه ک خیلی کمکت میکنه

2740
دروغ ک نمیگم گلم😉😉

تا به حال تو عمرم همچین چیزی نشنیدم

خوش بحالت

رمز موفقیتت چی بود؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
تا به حال تو عمرم همچین چیزی نشنیدم خوش بحالت رمز موفقیتت چی بود؟

نمیدونم ولی از اولم خوشبین بودم به زایمان طبیعی .وقتی رفتم زایشگاه دیدم زن ها گریه میکنن به مامانم گفتم گفت الکیه منم باور کردم و کلا زایمان یادم رفت

نمیدونم ولی از اولم خوشبین بودم به زایمان طبیعی .وقتی رفتم زایشگاه دیدم زن ها گریه میکنن به مامانم گ ...

اره دیگه ولی منم وقتی یکی میگه برو سز طبیعی سخته خیلی میترسن کلن ادم ترسوییم

2706