2737
2734
عنوان

کابینتی که انتخاب کردم خوبه یانه

279 بازدید | 11 پست

نظربدین لطفا 

تعداد رای : 34
نظرسنجی
های کلاس سفید قهوه ای
9
26%
سفید مشکی
4
11%
سفید
19
55%
هیچکدام
2
5%
توروخدا برای پسر سه سالم دعا کنید که شفا پیدا کنه ممنونم ایشالا خدا بهتون سلامتی بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کابینت سفید باشه خوبه. قهوه ای باعث میشه ست کردنش سخت بشه با وسیله ها چون قهوه ای از نظر رنگ شناسی با هیچی نمیاد جز کرم و رنگ های خنثی. رنگ سفید و مشکی و کرم ولی رنگهای خنثی هستن و به همه رنگ میان.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

بیشتر وسایل خونم سفیده حتی سرامیک ها سفیده ساده میترسم کابینت هم کلا سفید باشه خوب نشه

توروخدا برای پسر سه سالم دعا کنید که شفا پیدا کنه ممنونم ایشالا خدا بهتون سلامتی بده 
بیشتر وسایل خونم سفیده حتی سرامیک ها سفیده ساده میترسم کابینت هم کلا سفید باشه خوب نشه

عزیزم این ۱۰ سال پیش مد بود

میتونی کابینتو استخونی  طوسی ملایم یا بژ بزنی البته هایگلس

صب کن عکس بدم 

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤
2740
عزیزم این ۱۰ سال پیش مد بود میتونی کابینتو استخونی  طوسی ملایم یا بژ بزنی البته هایگلس صب کن ...

مرسی