2733
2739

خاطین چیه دیگه

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روغن خراطین از زالو گرفته میشه بعدش برای گرفتمن جواب باید چند ماه استفاده کنی 😉😉😉😉😉

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2738
اره دیگه همه چی همینطوره تا بزنی خوبی ول کنی برمیگرده خوش به حالت عجب حالب داری منکه ول کردم

اخه تازه خریدم 😁😁😁

شیر دهیمم قطع شده شکل شو از دست داده سینم میخوام ی تغیری ایحاد کنم .

واسه پر شدن ابرو تجربه ای داری 

اخه تازه خریدم 😁😁😁 شیر دهیمم قطع شده شکل شو از دست داده سینم میخوام ی تغیری ایحاد کنم . واسه پر ...

واسه ابرو و مژه کرچک هرشب بزن رزماری هم خوبه 

عاقا یکی تو همین نی نی سایت گفت یکی از اقواممون سینه هاش خیلی خوش فرم بود و طوری ک سو ت ین نمیبست حتی زیر لباس جشنش گفته ازش پرسیده میگفت بعد حمومم ده دقیقه میگیرم زیر اب سرد 

اگ مشکل تنفسی داری خدای نکرده خوب نیست 

2706