2737
2739

اسم حساب گوگل مثلا arezoo با همین اسم وارد اینستا هم شدم حالا میخواهم اسم واقعی خودم باشه میتونم تو تنضیمات گوگل اسممو تغیر بدم  بعد تو اینستا هم تغیر میکنه ؟اگه تغیر بدم اطلاعات اینساتام میپره ؟میشه کمکم کنید ممنون 

😍ته نیا ئسته ری گه شی ژیانم توی 🌸 خودای گیان 🌸
تنظیمات گوگل دیگه نمیخواد تو اینستا هر اسمی دوست داری می تونی بزاری

بلد نیستم ؟منظورم اسم پیجم هست میشه اونو تغیر داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سوال دارم تو صفحه اصلی گوگل بالاش اول اسم ایمیل رو میزنه حالا اگه مثلا رو صفحه گوگل حساب پشتیبانش بجای ایمیل خودم واسه شوهرم باشه ینی همه چیزایی که تو گوگل سرچ کردمو هرچی تو گوشیمه میره رو ایمیل شوهرم؟اگه نه پس چه کاربردی داره این ایمیل رو گوگل

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
2731
منم سوال دارم تو صفحه اصلی گوگل بالاش اول اسم ایمیل رو میزنه حالا اگه مثلا رو صفحه گوگل حساب پشتیبان ...

ببخشید نمیدونم 😢

منم سوال دارم تو صفحه اصلی گوگل بالاش اول اسم ایمیل رو میزنه حالا اگه مثلا رو صفحه گوگل حساب پشتیبان ...

آره سابقه سرچت برای همسرتم میره بهتره خروجو بزنی یا log out 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2740
آره سابقه سرچت برای همسرتم میره بهتره خروجو بزنی یا log out 

یعنی چیو بزنم متوجه نشدم😥عکسا و فیلمام چی اونا که گوگل پشتیبانش هست اونام میره براش،‌؟

یعنی چیو بزنم متوجه نشدم😥عکسا و فیلمام چی اونا که گوگل پشتیبانش هست اونام میره براش،‌؟

اول بگو فقط تو سرچ گوگلت داخل مرورگرت ایمیل وارد کردی یا داخل برنامه gmail گوشی و کلا اکانت سامسونگتم ایمیل شوهرتو زدی

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

برا خواهرمه من خودم براش متوجه شدم بهش گفتم چرا ایمیل نامزدته گفت خبر نداشته نامزدش گذاشته کلا تو بیشتر جاها بدون اینکه به خواهرم بگه محکش میزنه من خیلی بدم میاد از این کاراش واسش فکر کنم کلا اکانت گوشیشو ایمیل خودش گذاشته حالا چی میشه

اول بگو فقط تو سرچ گوگلت داخل مرورگرت ایمیل وارد کردی یا داخل برنامه gmail گوشی و کلا اکانت سامسونگت ...

الان که دیدیم ببین گوشی نامزدش ایفونه و خواهرم سامسونگ اما تو ایمیل خواهرم همونکه به اسم نامزدشه ایمیل اومده اپل نیوز ینی چی کیج شدم