2733
2734

دوستان من تو یه کانال تلگرام خوندم که برای رشد سریع مژه تنها در یک هفته 50 گرم وازلین و 25 گرم روغن کرچک رو باهم مخلوط کنید و هر شب به مژه ها بزنید بعد از یک هفته هم مژه ها پرشت تر و هم بلندتر و زیباتر میشن به نظرتون میشه اعتماد کرد من تازه از امشب شروع کردم 

تازه نوشته بود برا رشد ابرو هم خوبه از همین مخلوط به ابرو هم بزنین🤔

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نههههه طبق گفته های علمی زدن وازلین تاثیری نداره اما روغن کرچک تاثیر داره... ولی توی روز بزن چون زیادی بمونه بیشتر از دوساعت روی خیلی از ابروها و مژه ها باعث ریزش میشه... روغن فندوق هم خیلی خیلی خوبه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
اسی ببخش دوستان من میخام مژه های پلک پایینمو قیچی کنم قشنگ میشه؟

چرا باید همچین کاری کرد😶

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
من استفاده کردم حیلی خوبه

دوتاشو با هم ترکیب کردی؟ 

2706