2737
2739

چقدر اختلاف سنیتون هست 

بعد شوهرتون خیای سرش تو پوله ، عصبی و کم حوصله نیست ؟ داد و هوار نمیکنه؟ بعد از ویژگی های خودتونم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که نداشتم حالا هم یه شوهر ساده و متوسط رو به پایین از نظر مالی دارم با ۱۱ سال اختلاف سن

خب یازده سال که خوبه 

مال من بیست ساله ولی پولداره اخلاق و قیافه هم داره

یعنی اونم تو همین مایه های ده سال بزرگتر میزنه

2738
خب یازده سال که خوبه  مال من بیست ساله ولی پولداره اخلاق و قیافه هم داره یعنی اونم تو همین ما ...

ببین یه لحظه هم درنگ نکن , به خدا عشق و دوست داشتن و اینا کشکه همش , همه ی اینها رو پول میاره شک نکن اونم تو این زمونه که پول ارزشی نداره و باید زیاد داشته باشی , خب اخلاق و قیافش هم خوبه که نور علی نور, واقعا میگم بهت خواهر جان گزینه عالی هستش

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘
ببین یه لحظه هم درنگ نکن , به خدا عشق و دوست داشتن و اینا کشکه همش , همه ی اینها رو پول میاره شک نکن ...

اتفاقا بهم علاقه مند هستیم ، منم ردش نکردم 

مرسی عزیزم😘😘😘😘

اتفاقا بهم علاقه مند هستیم ، منم ردش نکردم  مرسی عزیزم😘😘😘😘

خداروشکر عزیزم الهی خوشبخت بشی , میشه بپرسم کجا آشنا شدین? وضع مالی خونواده خودت چطوریه?و اینکه چند سالته?🙈🙈

عزیزم اگه نخواستی جواب نده فقط و فقط از رو کنجکاوی پرسیدم گلم , انشالله زندگی پر از عشق رو شروع کنین باهم😍😍

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘
خداروشکر عزیزم الهی خوشبخت بشی , میشه بپرسم کجا آشنا شدین? وضع مالی خونواده خودت چطوریه?و اینکه چند ...

مرسی عزیزم😘😌

اون اومد خاستگاریم ، عموم هم تاجره این دوستش بوده ، منو تو مهمونی خانوادگی دیگه بوده

وضع مالیم خودمون خوبه در یه سطحیم ولی خانواده من تحصیلکرده اند 

من 20اون40

2706