2737
2739
عنوان

یه سوال مهم...خواهشا همراهی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 114 پست
مشکل ما از اونجایی شروع شد که یه دکتر از خدا بی خبر بهش گفت شما مبتلا به سرطان بد خیم خون هستی.و باب ...

بعضی از دکتراهم خیلی اسکولن واقعا ولی دکتر باباخانی یه جوری بامریضاحرف میزنه وباحوصله به حرفاشون گوش میده مریضاش امیدوارمیشن که به زودی خوب خوب میشن

زندگی، درصدف خویش گهر ساختن است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاممممم عزیز دلم عشقم خوبی منم بخدا خیلی تو فکرت بودم بابات چطوره آجی😔

سلام شیوا جانم ...آجی قشنگم ممنونم.

بابام زیاد خوب نیست شیوا باید بره شیمی درمانی.

براش دعا کن آجی😔

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
2728
ببخشید دیشب یهو نت قطع شد هرکاری کردم دیگه نتونستم جوابتو بدم اول صبح هم رفتم تهران الان برگشتم راس ...

ممنون عزیزم لطف میکنی که جوابمو میدی اجی.

احتمالا سرطان پدرشوهر شما خوش خیمه.

متاسفانه مال پدر من بدخیمه..مگه خدا خودش کمکش کنه😢

ممنون عزیزم لطف میکنی که جوابمو میدی اجی. احتمالا سرطان پدرشوهر شما خوش خیمه. متاسفانه مال پدر من ...

آزی بخدا مادرجاریم دکترش بهش گفته بود سرطان سینه بدخیم داره واززندگیش ناامیدش کرده بود ولی ارجاع دادنش یه دکتر خوب ...خداخیرش بده اون غده روبرداشت گفت برو دیگه هم نیا دکتر بعد چندروز برگشت خونه تاالان که شش ساله.....یه دکترخوب ببریدش ب دکترای ایلام اکتفانکنید.....توروخدا ایلام دکتر داره .....یه خونه تهران بگیرید ببریدش تهران

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......

واسش مثال بزنید بگید فلانی وفلانی از شما بدتربودن خوب شدن....روحیه توبیماری سرطان حدف اول رومیزنه امیدوارش کنید......یکی از فامیلای ما رفته بود دکتر ایلام بهش گفته بود پسرش سرطان خون داره اینا هم گریه زاری مامانش میخواست خونه روبه آتیش بکشونه تمام وسایل خونه روشکست ولی بردن تهران دکترش گفته بود آنفولازاس😐😐😐😐 بخداااا

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
واسش مثال بزنید بگید فلانی وفلانی از شما بدتربودن خوب شدن....روحیه توبیماری سرطان حدف اول رومیزنه ام ...

به خدا همه ی اینا رو بهش گفتیم میگه نمیترسم ولی من میدونم که میترسه ...نگامون میکنه میخواد گریه کنه😔😢

بمیرم براش.

اره حق با توئه باید راضیش کنیم بره تهران

2740
سلام عزیزم تو خوبی والا بوکم باید شیمی درمانی بکی😔

توخوا خمین خوتان مه که ن خوا کمکی باوکت اکا انشالله ب زویی تایپکی خاسی باوکد بیت یاخواااا

https://harfeto.timefriend.net/16501889289179
سلام شیوا جانم ...آجی قشنگم ممنونم. بابام زیاد خوب نیست شیوا باید بره شیمی درمانی. براش دعا کن آجی ...

ای خدا چشم براش آیت الکرسی میخانم اخه چرا یدفه خدایااااااا😔😔😔😔

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

136043120]به خدا همه ی اینا رو بهش گفتیم میگه نمیترسم ولی من میدونم که میترسه ...نگامون میکنه میخواد گریه کنه� ...[/QUOTE]

احساس میکنم نگرانیش واسه شماست😢😢😢😭😭😭

باید راضی بشه تهران امکاناتش بهتره ودکتراش مجرب

ایلام آدمو زنده ب گور میکنن.....

دکترایلام ب شوهرعمم گفته بود بخاطر قند باید یه پاش رو قطع کنن ولی بابام به زور بردش تهران باور میکنی فقط یه ذره از انگشت کوچیکه پاش برداشتن...ببین چقدتفاوت هست

توخوا خمین خوتان مه که ن خوا کمکی باوکت اکا انشالله ب زویی تایپکی خاسی باوکد بیت یاخواااا

فدات بویم آجی عزیزم ...محتاجیم به دعای همتون ❤❤😘😘

ای خدا چشم براش آیت الکرسی میخانم اخه چرا یدفه خدایااااااا😔😔😔😔

خیلی ممنون قلبم...چی بگم آجی😔😔😢

136043120]به خدا همه ی اینا رو بهش گفتیم میگه نمیترسم ولی من میدونم که میترسه ...نگامون میکنه میخواد ...

به خدا که همین طوره..هی میگه دخترام چی میشن😢😢

عاطی پای خالمو همین از خدا بی خبرا قطع کردن😭

به خدا که همین طوره..هی میگه دخترام چی میشن😢😢 عاطی پای خالمو همین از خدا بی خبرا قطع کردن😭

😢😢😢درکت میکنم عزیزم

اره کثافتا دکتر نیستن قصابن بیشرفا.....

من وفاطی برات صلوات وزیارت عاشورانذر کردیم گلم

ایشالا ب زودی حبرای خوب بهمون بدی😍😘😘

2706