2777
2789
عنوان

مشاوره کنکور

199 بازدید | 33 پست

اگه تو فامیلتون کسی رو دارین که می خواد کنکور بده یا خودتون کنکوری هستین، دیگه بیشتر از این وقت تلف نکنین.

با یه برنامه منظم ک مقدار لازم تلاش حتی از الانم میشه تغییر زیادی تو رتبه ایجاد کرد✌

مشاور کنکور(تجربی/زبان) - پزشکی دانشگاه ایران- سوال مشاوره ای داشتید در خدمتم🙋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجانی دیگه😂؟کمک کردن خیلی ثواب داره😂

کمک کردن ثواب داره قطعا ولی کار کردن واسه مومن مهمتره😉

البته تا یک ماه برای دو نفر با شرایط خاص رایگان

من میخام پایمو تو یماه جمع کنم 😑برنامه خاصی دارین؟

ببین عزیزم این چیزی که شما میگی بستگی به این داره که دوران پایه چقدر خونده باشی- و اینکه هدفت چی باشه - نظام قدیمی یا جدید؟ 

ببین اگه قرار بود یک ماهه همه چیز پایه جمع بشه از اول سال همه نمی خونن ولی خوب تا حدودی میشه یه کاریش کرد اگه اطلاعات در حد 40-50 درصد باشه حداقل

اینو هر کی میتونه کمک کنه

من کنکور ارشدم

ببین الا من امتحانم 2 مرداد هست.

من ب دو روش میتونم مرور کنم.

اول این ک تا اخر خرداد تمام درسامو کم کم بخونم و یک دور بزنم.

و تیر ماه مجدد مرور کنم.

دوم اینکه هر درسیو ک خوندم یه هفته بعدش مرور کنم.

ک فک کنم ی ده روزم زیاد بیارم ک میتونم باز مرور فشششششرده کنم.

کدومش خوبه؟

او نیمه ی من است...❤️
کمک کردن ثواب داره قطعا ولی کار کردن واسه مومن مهمتره😉 البته تا یک ماه برای دو نفر با شرایط خاص را ...

من من 🙃🙃

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2801