2737
2734

من اعتقاددارم...خیلی دوس دارم امتحان کنم

تاریخ9\9\99 شوهرم دیگه عصبانی نمیشه وباهام خیلی مهربوون واروم حرف میزنه😍😍😍😍ماهمه ی بدهی هامونودادیم مشکل مالی اصلا نداریم😍😍کنارشوهرم وبچه هام بهترین روزهارو میگذرونیم😍😍😍پدرومادرم وخواهربرادرم کنارهم شادوهروز بهترازدیروز😍😍😍😍😍زمینی که میخواستیم روخریدییییم😍😍زندگیمون بهترازدیروز😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررت بخاطر همه نعمت هات شکرررررر🙏🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهر من این کارو کرد باهام و بیچارم کرد وقتی باطلش کردم اعتقاد پیدا کردم به این چیزا چون تازه عقلم به کار افتاده بود

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2731

بله هست

آیه صمٌ بکمٌ امیٌ فهم لا یرجعون رو بخونی و فوت کنی ب طرف زبونش بند میاد

البته با نیت خالص

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

آره خیلی اثر داره

وقتی ک یک غلطی میکنم و میترسم مامانم دعوام کنه اون دعا رو میخونم یعنی بخدا لام تا کام حرف نمیزنه

ولی باید اعتقادت قوی باشه

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔

من به ی چیزایی اره اعتقاد دارم ولی خود قرآن،بچه داداشم اصلا نمیخابید رفتیم دعا گرفتیم سرشو میذاره رو بالش خوابش میبره،داداشم کارو بارش اصلا رانمیفتاد براش گرفتیم تو ی ماه نزدیک ۱۵۰م بهش رسید،کلا این خانم خ طرف خداس،ولی دعای حروم درست نمیکنه

بله هست آیه صمٌ بکمٌ امیٌ فهم لا یرجعون رو بخونی و فوت کنی ب طرف زبونش بند میاد البته با نیت خالص

واقعا؟شما انجام دادین؟

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐
2738
من به ی چیزایی اره اعتقاد دارم ولی خود قرآن،بچه داداشم اصلا نمیخابید رفتیم دعا گرفتیم سرشو میذاره رو ...

کجاست این خانوم راهنماییم میکنی

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
من به ی چیزایی اره اعتقاد دارم ولی خود قرآن،بچه داداشم اصلا نمیخابید رفتیم دعا گرفتیم سرشو میذاره رو ...

کیه؟

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐
آره خیلی اثر داره وقتی ک یک غلطی میکنم و میترسم مامانم دعوام کنه اون دعا رو میخونم یعنی بخدا لام تا ...

خخخ حالا تو دل طرفم اثر داره ازدلش عصبانی نمیش؟؟

بعد تو این قلب من دیگه باهمه آدما سرده💔
واقعا؟شما انجام دادین؟

ببین این از اونا نیست ک بدی کسی رو بخواد

مثلا تو جمع میترسی بچه ت یه چی بگه آبروتو ببره میخونی فوت میکنی طرفش تا اونو نگه

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین