2733
2734
عنوان

شب جمعه و استجابت دعا 💓💓💓💓🤩

458 بازدید | 24 پست

امام باقر عليه السلام :

خداوند متعال ، هر شبِ جمعه ، از آغاز شب تا پايان آن ، از فراز عرش خويش ندامى دهد : «آيا بنده مؤمنى نيست كه تا پيش از سپيده دَم ، مرا براى آخرت و دنيايشبخواند و من ، پاسخش دهم؟ آيا بنده مؤمنى نيست كه تا پيش از سپيده دَم از گناهانشبه درگاه من ، توبه كند و من هم به سوى او بازگردم [و توبه اش را بپذيرم] آيا بنده مؤمنىنيست كه من روزى اش را بر او تنگ كرده باشم و او تا پيش از سپيده دَم ، افزايش درروزى اش را از من بخواهد و من بر روزى او بيفزايم و به آن گشايش دهم؟ آيا بنده مؤمنِزندانى و غم زده اى نيست كه از من بخواهد از زندان آزاد و رهايش كنم؟ آيا بنده مؤمنِستم ديده اى نيست كه تا پيش از سپيده دَم از من بخواهد كه دادش را بستانم و منانتقام او را بگيرم و داد وى بستانم؟» و تا سپيده دَم ، به اين ندا ادامه مى دهد.

💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

جمعه سید، روزهاست بچه ها، امشب و فردا رو از دست ندین 

ورو خدا با دل پاکتون دعا کنید معجزه شه مادربزرگم کرونا گرفته ۲۰روزه بیمارستان امروز زنگ زدیم گفتن دیگه حالش بدتر شده تا دیروز روزی یکی دوساعت خودش بدون دستگاه نفس میکشید ولی دیگه بدون دستگاه خفه میشه حالش بده به پاتون میوفتم دعاش کنید۳ماهه بخاطر کرونا روی ماهشو ندیده بودم من میمیرم ای خدا 😭😭😭گفتن هرکی می‌خواد بیاد ببینش دیگه اخراشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دوستان برا منم دعا کنید خواهشمیکنم شما دلاتون پاکه

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

برای منم دعا کنید خبری ک میخوام از ی نفرو زودتر ببینم.. البته در حال حاضر اینو میخوام... وگرنه ی دعای کلی شامل حالم باید بشه... ممنون میشم دریغ نکنید

حاجتت روا دوستای گل❤

ورو خدا با دل پاکتون دعا کنید معجزه شه مادربزرگم کرونا گرفته ۲۰روزه بیمارستان امروز زنگ زدیم گفتن دی ...

انشالله به حق این روزای عزیزحالش بهتربشه حتمابهم بگوحالش خوب شد خب؟براش ایت الکرسی میخونم

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706