2737
2739

گل شاخ بزیم از ساقه زرد شده و برگهاشم زرو خشک شدن چطوری میتونم نجاتش بدم یباره اینجوری شده الان درش اوردم گذاشتم تو آب. 

منم گل حسن یوسفم داره خشک میشه تازه کاشته بودمش😢

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گل حسن یوسفم داره خشک میشه تازه کاشته بودمش😢

حسن یوسف خیلی حساسه .منم دوتا از گلامو گلدوناشو عوض کردم خراب شدن بعد گذاشتمشون تو بالکن قبل عید بعد یکیشون دوباره برگ دراورد اینقدر خوشحال شدم

2731
حسن یوسف خیلی حساسه .منم دوتا از گلامو گلدوناشو عوض کردم خراب شدن بعد گذاشتمشون تو بالکن قبل عید بعد ...

برا من کوچیکه مامانم برام کاشت دوتا دونه برگ کوچیکش فقط مونده روش ک سبزه هنوز ولی نمیدونم نگهش دارم یا ن خیلی این گل رو دوس داشتم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

فاتحه ... بزار به مرگ طبیعی بمیره زجرش نده

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
خاک اماده بریز توش جاشم عوض کن حسنی یوسف خیلی سر سخته  ببین نوری کم خورده؟

خاکش رو از گل فروشی خریده بودم توی نور گذاشتم ولی جاییه ک سایه س اما نورش خوبه

2738
اااا نه نمیخوام بمیره

عزیزم شاخ بزی حالت گوشتی داره یکم اصن نباید اینطوری تو آب بذاریش برو خدمات کشاورزی قارچ کش بگیر خاکشم عوض کن و گلدونشو ... این شاخ بزیه منه نی نی هم داره البته عکسش اینجا برعکس افتاده

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻