2733
2734
عنوان

مادرای عزیز تو‌رو‌خدا به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ویه‌چیز دیگه اینکه یه دفعه ای از تو خواب میپره  به‌نظرتون‌دلیلش چیه چیکارکنم؟؟

واي پسر منم ٨ ماهشه دقيقا چند روز اينطور شد حتي تو خواب ميپريد !!

تب  و اسهال 

الان خوب شده 

من خاكشير جوشوندم بهش دادم 

وای نگو 

چرا وای نگو.😊 قرار نیس که آب رو سر و کله بچه بریزن که. تبش و میخوایم بیاریم پایین. من شبی اماده شدم که برم اورژانس اما نیم ساعت کنار سیینک ظرفشویی پدرم در اومد البته قبلش شیاف هم زده بودم. 

عزیزان انقدر نگید انتی بیوتیک....انتی ببوتیک در صورتی اثر میکنه که عفونت تو بدن باشه نه ویروس. الان الویت تو اینه که تب این بچه بیان پایین که تا حالا نیومده و حتما باید بره بیمارستان تا از طریق تب بر وریدی تبش کنترل بشه و بعد ازمایش انجام بشه که در صورت نوع عفونت پزشک تشخیص بده چه انتی بیوتیکی مصرف بشه. انتی بیوتیک بدتر بدن رو نسبت به باکتری یا عفونت مقاوم میکنه

قلبم عشقم امیدم دختر نازم پرنیا❤

سلام مامانای عزیز

ممنون از همگی که کمکم کردید

پسرمو‌بردم‌بیمارستان بهش سرم‌وصل کزدن وآمپول وشیاف هم‌زدن اما تبش پایین نمیاد

به احتنال زیاد عصر میبرمش‌شیراز

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
استارتر عزیز حال کوچولوت بهتر شد؟

ممنونم‌که اینقدر بفکرم‌هستید

نه متاسفانه همینجور بیحال افتاده وتبش پایین نمیاد

آوردیمش خونه

اختمالا عصر ببرمش شیراز

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
ممنونم‌که اینقدر بفکرم‌هستید نه متاسفانه همینجور بیحال افتاده وتبش پایین نمیاد آوردیمش خونه اختما ...

خدا سلامتی بده ان شاءالله 

بچه همینه گاهی با ناخوشی هاش جون به لبمون میکنن

چشم به هم بزنی بزرگ شده و این روزا تموم شده

🖤 
ایشاالله زود زود خوب میشه...هیچ استرس نداشته باش،این دورانو همه ی ما گذروندیم،یا از دندون در آوردنه ...

یاس عزیز پسرمو‌برپم‌بیمارستان‌وای هیچ‌تاثیری نداشت 

فعلا آوردمش‌خونه به احتمال زیاد عصر میبرمش‌شیراز

ممنونم‌که اینقدر بفکرم‌هستید نه متاسفانه همینجور بیحال افتاده وتبش پایین نمیاد آوردیمش خونه اختما ...

حتما ببرش عزیزم انشاالله زودتر خوب میشه 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
خدا سلامتی بده ان شاءالله  بچه همینه گاهی با ناخوشی هاش جون به لبمون میکنن چشم به هم بزنی بزر ...

ممنونم

کاش اینقدری که دوستای عزیز نی نی سایتی به فکر من و‌بچم‌بودن 

کمی هم‌خونواده بفکر بودن

حتما ببرش عزیزم انشاالله زودتر خوب میشه 

ممنونم عزیزم

بلهپحتما باید ببرمش

چون تبش‌اصلا پایین نمیاد

آروم باش،ببین چی میگم،لختش کن برو زیر دوش آب ۳۰ درجه،ولرم رو به سرد ،جوری کخ سردیش اذیت کننده نباشه،۲۰ دقیقه وایسا با بچه ،تبش بالاست

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
آروم باش،ببین چی میگم،لختش کن برو زیر دوش آب ۳۰ درجه،ولرم رو به سرد ،جوری کخ سردیش اذیت کننده نباشه، ...

باشه حتما اینو هم امتحان میکنم

2706