2733
2734
عنوان

لانه گزيني

62 بازدید | 11 پست

خانوما من امروز روز سوم بود كه لك دارم در حدي كه دسشويي ميرم ميبينم اونم خيلي خفيف قاطي ترشحاتم اين ميتونه تخمك گذاري باشه يا دارم پريود ميشم 

امروز روز ٢٧سيكلمه سيكلامم ٣٠روزه است 

منم روز موعدم لکه بینی داشتم اصلا هم کم نبود و پد استفاده میکردم اونم به مدت دو روز 

فک نمیکردم باردار باشم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من 3 روز مونده به پریودم لک دیدم تا هفت روز بعدشم 3 روز تقریبا پریود چند روز بعدش بیبی چک مثبت بود

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
منم روز موعدم لکه بینی داشتم اصلا هم کم نبود و پد استفاده میکردم اونم به مدت دو روز  فک نمیکرد ...

من روز اول لك بيني شديدا پادرد هم داشتم كشاله ي رونم استخون درد داشتم كاملا شبيه پريود ولي اونم قطع شد 

من 3 روز مونده به پریودم لک دیدم تا هفت روز بعدشم 3 روز تقریبا پریود چند روز بعدش بیبی چک مثبت بود

تغريبا ٧روز لك بيني بود كه سه روزش شديد بود درسته ؟

علامت ديگه هم داشتي ؟سيكلات چند روزه بود ؟

2738
تغريبا ٧روز لك بيني بود كه سه روزش شديد بود درسته ؟ علامت ديگه هم داشتي ؟سيكلات چند روزه بود ؟

معمولا 4 روز تقریبا شدید

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود....