2733
2734
عنوان

پسرم یه مدتیه پیله کرده ...

241 بازدید | 17 پست

بچه ها من آدم شادی نیستم هیچوقت نبودم وظایف مادریم رو به نحو احسن انجام میدم با وجود بچه دوم به اولی خوب میرسم شبی چند تا قصه میگم تا بخوابه هر روز بازی میکنم باهاش کار دستی درست میکنم 

ولی شاد نیستم پسرم یه مدتیه پیله کرده همش میاد قلقلکم میده وقتی در حال کار هستم یا دارم فیلم میبینم قلقلکم میده میگه دوست دارم بخنده 

شاید خنده تون بگیره ولی برای من سخت ترین کار دنیا خندیدن و شاد بودنه😭😭

پسرم مامان آگاه و وقت گذار نمیخواد مامان شاد و پر انرژی میخواد😞

بخدا الان اگه آشپز خونه منو ببینین باورتون نمیشه یه مامان این همه انعطاف پذیر باشه با این چیزا کنار بیاد کل آشپزخونه رو آرد پاشی کرده چون میخواسته بازی کنه

ولی اینا بدرد نمیخوره دلش خنده و شادی میخوام 

بهتره روان شناس بری 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم یعنی افسرده شدی؟

بهتره به روانشناس مراجعه کنی

اون بچه حق داره

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

با شوهرت خوبی 

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌
2738
بد نیستم نه خوب نه بد شاید طلاق عاطفی

مشکلتو باید با شوهرت حل کنی عزیزم

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

سلام عزیزدلم 

بهت تبریک میگم بابت زحماتی ک برای پسرت میکشی 

من خودم ب شخصه در توانم نیست این همه کارایی ک شما انجام میدین اینارو گفتم ک قدر خودتونو بدونین 

برای شادی هم باید ب درون خودتون مراجعه کنین علت عدم شادیتونو باید پیدا کنین 

یادتون نره ما همه مون انسانیم و کامل نیستیم باید سعی مونو بکنیم 

خدام ب سعیمون نگاه میکنه و حمایتمون میکنه ان شاءلله

گاهی سکوت بهترین کلام است
روانشناس با جلسه ای ۱۰۰ تومن چطور آخه

بله گرونه واقعا

حداقل با این کانال مشاوره سوالتون رو بپرسید دکتر فردین فر رایگان جواب میدن 

@markazMoshaveree

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡