2752
2734
عنوان

به زنداداشم چیزی بگم یا نه؟؟

529 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها بدجوری از زنداداشم دلخورم... واسه چیدن سیسمونی بچم، مادرشوهر و دوتا خواهرشوهرام و خواهرم و مادرم و  دوتا زنداداشام اومده بودن که وسایل بچه رو ببینن، زنداداش کوچیکم بیچاره یکسره سرپا بود نمیذاشت من دست به هیچی بزنم همه کارا رو خودش کرد از پذیرایی و جمع کردن ساک بیمارستان و... زنداداش بزرگم انوار نه انگار. حالا بماند که همه با یه بسته شکلات اومدن ولی اون دست خالی اومد و از جاشم تکون نخورد... هرچیو که باز میکردیم انگار میخواست مامانمو جلوی مادرشوهرم کوچیک کنه. هی میگفت چرا رخت خواب آماده نخریدین چرا کفش فلان مدل نخریدین... خلاصه خیلی عصبیم کرده بود هی بهش چشم و ابرو مینداختم هی بی توجهی میکرد بهم... خیلی دلم ازش گرفته این همه بهش محبت میکنم و بچه هاشو مثل جونم دوس دارم نمیدونم چرا انقد سعی می‌کرد منو پیش مادرشوهرم کوچیک کنه... اصلا دلم نمیخواد دیگه واسه جشن دخترم بگم بیاد خونمون.... 😔😔هی دستم میره بهش پیام بدم ولی میگم ولش کن بزار یه مدت بگذره یادم میره... 

همونجا باید دهنشو میبستی الان دیگه بیخیال شو جاییم ازاین ب بعد دعوتش نکن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمی خواد چیزی بگی فقط برای مراسم بعدی دعوتش نکن تا خودش متوجه اشتباهش بشه 

من کلا اعتقاد به بخشیدن بعضی  آدم ها ندارم دیگه کسی تو این سن وقتی ازدواج کرده یعنی باید یه سری مهارت اجتماعی را داشته باشه و یکیش همین رفتار مودبانه است من این آدم را حداقل به طور موقت حذف می کنم تا متوجه اشتباهش بشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»