2733
2739

تو عروسیا و مهمونیا و مجلسایی که مشترکا دعوتین واکنشتون چیه؟ سلام علیک نمیکنین؟ جدا و دور میشینین؟ معذب نمیشین؟ فامیلاشون چه واکنشی در قبال شما دارن؟ کلا چه طور با این مساله برخورد میکنین؟

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

ما با یکی از عموهام ارتباط نداریم قهریم چندین ساله ولی من هر مراسمی ببینمشون سلام میدم حتی میرم میشینم پیش زن عموم به هر حال یروزی آشتی میکنن بد آدم بده اون وسط من میشم دیگه اگه محل ندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو مهمونیا سلام و علیک میکنم صمیمی ولی حرف نمیزنم یا جوابشون مختصر میدم

این دیگه قطع رابطه نیست. اگه اینقدر بدی کرده باشن که دیگه بخوای کلا ببوسی بزاریشون کنار چیکار میکنی؟

شوهراتون چطور میتونن با خانواده هاشون قطع رابطه کنن؟😐😐😐😐😑😑😑

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
ما با یکی از عموهام ارتباط نداریم قهریم چندین ساله ولی من هر مراسمی ببینمشون سلام میدم حتی میرم میشی ...

مامانت ناراحت نمیشه؟ شما که سلام علیک باید بکنی ولی نشستن پیش کسی که پدر و مادرت باهاشون مشکل دارن چی؟

2740

من نمیرفتم مهمونیهاشون خودصون میدونستن بنده خداها من عذرخواهی میکردم بعدا خونه خود طرف میرفتم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
این دیگه قطع رابطه نیست. اگه اینقدر بدی کرده باشن که دیگه بخوای کلا ببوسی بزاریشون کنار چیکار میکنی؟

نمیتونم

شوهرم بعضی وقتا میخواد که تو دورهمی ها باشیم با اینکه دوست ندارم ولی نمیخوام ناراحت شه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

شوهر که قطع رابطه نمیکنه و انتظاری هم نیست ولی عروس میتونه. البته بعضیام خودشونم قطع میکنن

وقتی که بودونبودپسرشون  مهم نباشه و ایشون وبفکردختراشون باشن .

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم

مامان و بابای من چندین ساله قهرن بابا بابا و مامان و کل خانواده بابام اینا عموهام منو نمیشناسن نه من هونا رو نه اونا منو ولا پدر و مادربزرگم خیلی بی عاطفه هستن ژنشون اینطوری هست ما اصلا فراموششون کردیم

خواهر شوهرم ۵ سالی هست ک با خانواده شوهرش قطع رابطه کرده مادرشوهرش خالشه 

تو مهمونی مجالس همو میبینن سلام نمیدن پشتشونو ب هم میکنن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706