2737
2739
عنوان

ورم انگشت شست پا

4428 بازدید | 5 پست

سلام من از دیروز انگشت شست پام خیلی دردمیکردفک کردم رگ به رگ شده یکم اینور اونورکردم فرداش نتونستم پام رو تکون بدم و راه برم  فک کردم در اومده بردم پیش یکی از فامیلامون از اینجور چیزاسرش میشه گفت این گوشتش ترکیده خون جمع شده یه جایی خورده متوجه نشدی تخم مرغ ارد نمک اینجور چیزاببند ولی انقد دردداره نمیزاره بخوابم قرص هم انداختم دردش کم نمیشه حتی دستشویی نمیتونم برم راه حلی دارین؟

عزیزم من ناراحتی کلیه دارم اوره خونم بالاست پارسال اینجوری شدم دکتر گفت نقرص هست یه شب تا صبح مثل درد زایمان میگرفت ول میکرد دکتر یه امپولی زد برام خوب شدم

یقین داشته باش روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچقدر دلش میخواهد پیله کند🍃میشه واسه اینکه خونم از اینجایی که هستم بره صلوات بفرستی ممنون❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من ناراحتی کلیه دارم اوره خونم بالاست پارسال اینجوری شدم دکتر گفت نقرص هست یه شب تا صبح مثل در ...

واقعا اخ مال گفت خون جمع شده احتمال داره امپول بزنه

واقعا اخ مال گفت خون جمع شده احتمال داره امپول بزنه

خون چی؟مگه به جایی خورده؟برو بیمارستان سریع عکسشو میندازن 

یقین داشته باش روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچقدر دلش میخواهد پیله کند🍃میشه واسه اینکه خونم از اینجایی که هستم بره صلوات بفرستی ممنون❤