2737
2734

خانما تو رو خدا برای ازمایش نرید نیلو فقط و فقط اسم و رسم الکی داره ،فقط پول در میارن ولی اندازه سر سوزن وجدان کاری یا مسئولیت ندارن من برای ازمایش سلفری رفتم اونجا ....

اگرم ما نخوایم دکترا مجبور میکنن متاسفانه دکتر من میگفت اگه جز اونجا جایی دیگه بری پاره ش میکنم 😐

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگرم ما نخوایم دکترا مجبور میکنن متاسفانه دکتر من میگفت اگه جز اونجا جایی دیگه بری پاره ش میکنم 😐

من اگه جات بودم دور اون دکترروخط میکشیدم،

اینهمه دکتر حاذق،

اااا من فکر میکردم خیلی اوکیه اونجا اسرار داشتم غربالگریام و برم اونجا.کسی غربالگریا رو رفته اونجا ؟؟؟؟

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
2738
اااا من فکر میکردم خیلی اوکیه اونجا اسرار داشتم غربالگریام و برم اونجا.کسی غربالگریا رو رفته اونجا ؟ ...

تو رو خدا نرو ،اشتباهه منو نکن ،دوستام گفتم نرو نیلو گوش ندادم

الان به قدری حالم بده فقط خدا میدونه

من اگه جات بودم دور اون دکترروخط میکشیدم، اینهمه دکتر حاذق،

جز همون حاذقا بود 😏

البته من راضی بودم از کارشون ۷ سال پیش 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

من دنا سلفری انجام دادم جوابش کمتر از ۱۰ روز اومد، قرص آسپرین یا چیز دیگه یا آمپول هپارین استفاده میکنی؟  چون من آسپرین میخورم بهم‌گفتن ۴۸ ساعت باید قطع کنی، 

خدایا خودت مواظبش باش🙏

امنیوسنتر هم زینعلی همین کارو بامن کرد. گفتن عید کسی نیست به نمونه شما مواد بزنه یعنی تا این حددددددد بی مسئولیتتتتتتت. آخرشم از دو و سیصد کلا پونصد پس داد جواب آزمایشم که هیچی دیگه چون نمونه از بین رفت

جالبه قبلش هم نگفتم که انجام ندیم چون نیرو ندارن عید کار کنه بعد نمونه گیری گفتن 

2706