2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببین من چندتا چیز میدونم خب اونم شنیدم از خود طرف گفت باردار نمیشدم دوسال تمام 

گفت پوکه کپسول از عطاری گرفتم و پنج تومنم زنجبیل. گفت   زنجبیل رو ریختم تو پوکه مثل کپسول میخوردم هروز  میگفت بعدش گیاه پنج انگشت. رو از اعطاری گرفتم. دم میکردم و میخچردم  حالا میزان مصرفشو از اعطاری بپرس چون دقیق یادم نیست  میگفت ب لطف خدا. ی پسر دارم  این یک  نتیجع گرفتین دعا کن خدا حاجت منم بده  

دوم 

اینه روز اول پریودی  تقربیا دوتا اژ این شاخه نبات چوبی ها رو بنداز تو ی تابه روحی  تا مایل به قهویی تیره شه بعد اب جوش بریز بخور تلخع اصطلاحا میگن نبات بسوزنی بعد اب جوش زیاد نباشه ی استکان بشه کلا. 

سه

کاربر قدیمی ....اگ تونستی  برای مشکلم ی صلوات مهمونم کن
2738

اینم ی خانوم تجربه کرد گفت چ عفونت بسیار شپید داشتم.  نبان ت اندازه ی شیاف تراشیدم و  و کاملا نرم شد مینداختم داخل واژن. کل عفونتم  میومد بیرون جوری ک خیس میشدم واژینال عسل عالیه شکوفع درخت خرما   هم خوبه بخوری فقط دستور خوردنشو از اعطاری بگیر بخصوص پنج انگشت رو 

واخریب بادمجان کباب کن بزار داخل شورت نشین له شه ی نیم ساعته عفونت و‌... رو میکشه   عسل و سیاهدانه خیلی خوبه  انشالله خدا دامن همه. خانومایی ک بچه ندارن رو ب اولاد سالم سبز کنه منم دعا کنین 

و استرس سمه