2733
2734
عنوان

اینجا مادر بارداری بوده که کرونا گرفته و خوب خوب شده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30943 بازدید | 91 پست
عزیزدلم منم دوسه هفته پیش عطسه و آبریزش داشتم یه کوچولوهم درد چشم و گوش و پادرد داشتم که فقط یک روز ...

ن نگفتم ب دکترم

شما ک خوب شدی دیگه

نیازی نیست بگی

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
ن نگفتم ب دکترم شما ک خوب شدی دیگه نیازی نیست بگی

آره نمیگم انشالله که مشکلی هم پیش نمیاد

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره نمیگم انشالله که مشکلی هم پیش نمیاد

ن عزیزم هیچی نمیشه

فقط اب خیلی بخور

در حد روزی ۱۵لیوان

که اب دورش کم نشده باشع یوقت

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
عزیزدلم شما بهتری؟منم تو دو سه هفته پیش عطسه و آبریزش گرفتم فکر کردم حساسیته نرفتم دکتر تا اینکه خوب ...

سلام عزیزم بله خوب شدم خداروشکر منم خیلی مراعات میکردم تو فامیلمون هرکی خیلی شدید مراعات میکرد و نگران بود گرفته 😂 فک کنم تاثیر منفی داره نگرانی تازه مال من شدیدش بود تنگی نفسم داشتم من به دکترم گفتم فک نکنم مشکلی باشه چون همون موقع چندتا دکتر و ماما به من گفتن مادرایی که کرونا گرفتن تو بارداری یا حتی موقع زایمان زیاد داشتن الان انقد آمار بالاس که همه دارن میگیرن بیشتر بیمارستانام موقعی که میخوای بستری بشی حالا چه برا زایمان چه هر عمل دیگه‌ای تست کرونا میگیرن نگران نباش چون اگه حتی تست مثبت باشه یه سری کارای بهداشتیشون شاید فرق کنه نمیتونن قبولت نکنن که تازه فکر نکنم به این زودی دوباره بگیریم بازم شما مراعات کن

2728
سلام عزیزم بله خوب شدم خداروشکر منم خیلی مراعات میکردم تو فامیلمون هرکی خیلی شدید مراعات میکرد و نگر ...

خب خداروشکر

آره منم به دکترم نگفتم 

من میترسم موقع زایمان ازم تست بگیرن و مثبت بشه فکرکنن همون موقع مبتلام 

آخه میگن تا چند وقت بعد خوب شدن هم تست مثبت میشه

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
عزیزدلم منم دوسه هفته پیش عطسه و آبریزش داشتم یه کوچولوهم درد چشم و گوش و پادرد داشتم که فقط یک روز ...

وای سلام عزیزم من باردارم این علاعمی که شما داشتیو دارم 

چند روزه عطسه میکنم هی ابریزش میگیرم خوب میشه 

الانم سر درد گرفتم از ظهر خوب نشدم 

ینی منم کرونا دارم ؟تازه نه هفتمه 

چشمم درد میکنه با یه طرف سرم 

خیلی خیلی رعایت کردم 

چیکار کنم اخه 

وای سلام عزیزم من باردارم این علاعمی که شما داشتیو دارم  چند روزه عطسه میکنم هی ابریزش میگیرم ...

عزیزدلم منم همین علائم رو داشتم بعد خوب شدم و بویاییم رفت اصلا نگران نباش اگرم خدای نکرد باشه خفیفه

2738
😔😔😔مرسی جواب دادی

عزیزدلم میدونم میفهمم الآن حالتو

استرس الآن بدترین چیزه 

من رفتم دکتر گفت چون بارداری دارو نمیتونی بخوری

برو تست بده اول واسه باردارا رایگانه 

من دکتر گفت هر روز تب و اکسیژن خونت رو چک کن و اگه تنگی نفس یا تب گرفتی برو بیمارستان ک خداروشکر به خیر گذشت

عزیزدلم میدونم میفهمم الآن حالتو استرس الآن بدترین چیزه  من رفتم دکتر گفت چون بارداری دارو نم ...

خوب شد گفتی اتفاقا تب سنج داریم الان گرفتم ۳۶ و خورده ای بود 

واقعا مرسی ازت دعا کن بره منم چیزی نباشه

خوب شد گفتی اتفاقا تب سنج داریم الان گرفتم ۳۶ و خورده ای بود  واقعا مرسی ازت دعا کن بره منم چی ...

انشالله عزیزم منم تا ۳۶ بود و گاهی یکم بالا میرفت

خیلی دعام کن دوساعت بیشتر قرص دورنگ خوردم هنوز خوب نشدم سردرد شششششدید

عزیزدلم انشالله ک چیزی نیس بخدا اصلا انقدر این بیماری ترسناک نیست 

عزیزدلم انشالله ک چیزی نیس بخدا اصلا انقدر این بیماری ترسناک نیست 

سلام عزیزم چندوقت طول کشید خوب شی؟

من عطسه دارم و بینیم کیپه بویایی و چشاییم چهارروزه رفته باردارم میترسم برم دکتر میتونم خودمو تو خونه قرنطینه کنم تا خوب شم؟

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
سلام عزیزم چندوقت طول کشید خوب شی؟ من عطسه دارم و بینیم کیپه بویایی و چشاییم چهارروزه رفته باردارم ...

من فقط عطسه و آبریزش داشتم عزیزم

یکم.گوش درد و چشم درد هم داشتم

بویاییم یک هفته طول کشید برگرده

دکتر ب من گفت بعد ۱۴ روز دیگه خطر رفع شده فقط تو این ۱۴ روز و تا وقتی ک علائم داشتم باید مداوم اکسیژن خون و تب چک بشه چون واسه بچه خطر داره

دکتر بهم گفته بود اگه تب کردم یا تنگی نفس یا سرفه گرفتم حتما بهش بگم چون خطر داره

ولی اصلا نترس چون استرس بدتر از کروناس من خیلی خونسرد بودم اولش یکم ترسیدم ولی بعد خودمو بچمو سپردم ب خدا الآنم ۱۷ روزه بچمو دنیا آوردم

2706