2737
2734
عنوان

فوکوس اکوژن قلب جنین

17759 بازدید | 43 پست

سلام مامانای گل هفده هفته که رفتم سونو گفت روقلب بچه ات یه لکه اس که اسمش فوکوس اکوژنه باخودتون نمیشه ازاسترس صدای دکتر رانمیشنیدم هرچند دکتر سونوگراف بهم گفت اصلا مهم نیست  

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه اومدم خونه و شیرینی اینکه دختر دار شده بودم کلا فراموشم شد توی نت یه چیزایی درموردش خوندم که وحشت کردم وقتی رفتم پیش دکترم گفت مهم نیست ولی برو اکوی قلب جنین رفتم وخدارا شکر خوب بود

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
2728

خلاصه که مردم وزنده شدم تا دیروز که رفتم سونوی کنترل وبهم گفت اصلا اثری از لکه نیست و کاملا جذب شده حالا این تاپیک را زدم واسه کسایی مث خودم که ممکنه بترسن واسترس بگیرن 

خواستم بگم این لکه فقط انباشت کلسیمه که خیلی از جنینا دارن و نوددرصد تا بیست وهشت هفتگی جذب میشه و بقیه هم زمان تولد یا بعدازاون

سلام دوستان 

میدونم مدت زیادی از این پست گذشته ولی خواستم‌تجربع مو بگم تا کسایی ک دنبال کسب اطلاعاتن و میخونن استفاده کنن من خودم هفته ۲۰م سونو انومالی انجام دادم یعنی اولین سونو بود برام قبلیا رو نرفتم یعنی فک کردم ضرورتی نداره این سونو رو ک رفتم ی فوکوس اکوژنثمیلی متری تو بطن قلب جنین بود ک منو همون موقع واقعا نگران کرد پیش چن تا دکتر بردم هیچکدوم برام اکو قلب ننوشتن یکیشون گف تا سه ماهه سوم از بین میره یکی هم گف حتی اگه مشکلی باشه نمیتونی کاریش کنی چون اجازه سقط نداری برو ب خدا توکل کن و منتظر باش بقبه سونوهاتم مرتب برو 

منم دیگه بیخیال شدم دیدم حق با اوناست تا اینکه۳۵هفته سونوی آخرو رفتم گفتن ک دور شکم بچه کمه و وزنشم پایینه و جفت نرماله و بالاس منم رفتم نشون دکتر دادم گفت ک طوری نیس این هفته های آخر وزن میگیرع تو جفتت بالاس باید پیاده رویتو شروع کنی تا زایمانت راحت باشه منم دو سه روزی پیاده روی کردم ولی ن زیاد تا اینکه ۳۶هفته و ۲روز با دکلمان جفت زایمان کردم یعنی جفتم تیکه تیکه شده بود و تو خونه افتاد فک میکنم ۳ ۴ لیتری خون از دست دادم چون هموگلوبین خونم از ۱۳ شده بود ۸رفتیم بیمارستان سونو انجام دادن گفتن بچه ضربان قلب نداره از شوهرم رضایت گرفتن ک بچه تو شکمم مرده و منم احتمال بهوش نیومدنم هس چون خیلی خون از دست دادم و ...دو ساعتی بیهوش بودم و بعد بهوش اومدم خودم سه روز بستری بودم و پسرم ی هفته اونجا بهم گفتن ک بچه بدون نبض و ضربان قلب بدنیا اومده و لحظه آخر یکی از انگشتاشو تکون داده و یکی از ماماها متوجه شدن و احیا شدع پسرم منم خدارو خیلی شکر کردم تا اینکه فهمیدم پسرم با نقض مادرزادی کدروت قرنیه و شش انگشتی بدنیا اومده ک فک میکنم بی ربط ب اون فوکوس اکوژن نبوده باشه حالا اینارو نگفتم ک شمارو بترسونم اینو گفتم ک باوجود پیشرفت علم میشع از خیلی بیماری ها جلوگیری کرد پس چ بهترع ک ب فکر باشیم راستی اینم بگم ک من وقتی سونو آنومالی انجام دادم و فوکوس اگوژن رو فهمیدم ب خدا گفتم خدایا اگه بچه م سالمه ب دنیا بیاد ولی اگه سالم نیس ازم بگیرش و حالا میفهمم ک چقدر اشتباه کردم و کفر گفتم و خدا واقعا داشت ازم میگرفتش و ی معجزع اونو ب زندگی برگردوند الانم ۴۰ روزشه و نیاز ب پیوند قرنیه داره لطفا هر کی ک میخونه برام دعا کنه الانم میدونم اشتباه از خودم بوده ک ناشکری کردم

[QUOTE=167574317]سلام دوستان  میدونم مدت زیادی از این پست گذشته ولی خواستم‌تجربع مو بگم تا کسایی ک دنبال کسب اط ...[/QUOTEعزیزم یعنی سونوی آنومالی بهت نگفتن که یه انگشت اضافه داره

2738

انشالله که همه چی درست میشه خیلی ناراحت شدم خدا کمک کنه که نینیمون به راحتی پیوند انجام بده از ته دلم براش دعا میکنم عزیزم ربطی به ناشکری شما نداره خداوند حکمتش اینجور بوده 

گلبرگ جون آخه فکر نمیکنم ربطی به فوکوس اکوژن داشته باشه

با استرسای الکی روزای خوش بارداریتو خراب نکن اصلا موضوع مهمی نیست من صدها نفرو دیدم که مث من و شما فوکوس اکوژن داشته جنینشون همه هم سالم مث دختری خودم

خداخیرت بدہ ک ارومم کردے ۳تاتاپیک دربارہ فوکوس اکوژن زدم ھیچ کے نبود جواب بدہ  ب منم گفتن بطن ...

نگران نباش من بهترین دوران بارداریمو بافکرای بد گذروندم و هیچ لذتی ازش نبردم ۲۸هفته که رفتم سونوی وزن دکتر بررسی کرد و گفت اصلا لکه دیگه نیست انگار بخارشده  تازه اونجا بود که فهمیدم کاش اینقد الکی غصه نمیخوردم تو هم مطمئن باش همه چی عالیه    

رو قلب جنین منم اون لکه هست و منم گاهی استرس دادم با این که دکترم گفت مشکلی نیس

رفع شد انشالله ؟؟

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .